Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez volna a Poltergeist?...

Ez volna a Poltergeist? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma történt a dolog, teljesen egyedül vagyok itthon, se kutya, se macska nincs a házban(csak a kertben). Itt ültem a nappaliban, neteztem, közben jó hangosan zenét hallgattam.

Először lépteket hallottam, de azt hittem, csak a macskám jött be. Utána csend. Aztán hallok egy nagy csörrenést, és látom, hogy a CD-k, amik a tévé tetején voltak, a földön vannak. Felálltam a székből, hogy odamenjek, és akkor láttam is a dolgot, mert repülni kezdett a többi cédé is, ami még a tévé tetején maradt. Nem úgy, mint ami azért esik le, mert hangos a zene, és a hangfrekvenciáktól rázkódik, majd lepottyan, hanem ezek úgy repültek, mint amikor valaki/valami lelöki őket.

Úgy megijedtem, hogy csak nemrég mertem bejönni a házba, eddig kint voltam a kertben.A dolog délelőtt történt.

Nem vagyok 13 éves, nem vagyok csaj, nem drogoztam be, megtörtént.

Kérném, hogy szkeptikusok ne írjanak, nem tőlük kérdeztem.


2010. júl. 9. 17:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Azt hittem, hogy rájössz mennyire ellenszenves amit írtál és bocsánatot kérsz, de nem, még neked áll feljebb :D ez jó. Az ilyen olyan tvkben lévő sámánok is általában pasik és attól, hogy nem lányok még ugyan olyan hülyéknek gondolják őket. Így most egy hülye f.sznak tartanak ez sokkal jobb? Remélem éjszaka ráesik a farkadra egy lexikon a polcról. :D
2010. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 knakx ***** válasza:
87%
Poltergeist=kopogo szellem ezek olyan szellemek amejek kepesek fizikailag is bantani (hozzad vagnak valamit). Hat enyit tudok roluk de ez biztos az volt.
2010. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
Nektek mi bajotok van?A kérdezőnek ebben igaza van mert a lányok tényleg kicsit félősebbek és általában jobban is hisznek ezeken.Ilyenkor szokott az lenni hogy ha írnak ide egyből le vannak ordítva hogy csak beképzeli.
2010. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
köszönöm, végre nem egy támadó kommentet kaptam.
2010. júl. 13. 20:01
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a poltergeist jelenség. Velem sajnos rendszeresen történik ilyen. Lassan kezdek hozzászokni, de mikor ez van, a frász jön rám, és futok amerre látok.Pedig én foglalkozom ilyenekkel már pár éve, de mikor ilyeneket látok mindig bepánikolok :D Nálam a fehér mécses be szokott válni 1-2 hétig aztán megint előjön.
2010. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 16/F, nem drogozom, és amiket látok 100%-ig valóságosak.
2010. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mécsest soha nem szabad otthon gyújtani, mert az a halottak gyertyája.Azzal még jobban bevonzátok a lelkeket.
2010. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem ebben nem volt semmi gyűlöletkeltő, csak az emberek szeretnek felháborodni mindenen és ezzel vagdalódzni.Bocsánat ezért a kitekintésért! A szellemet illetően nekem is poltergeistnek tűnik.Célszerű lenne felvenned a kapcsolatot olyan szakértelemmel rendelkező emberrel, aki segítene orvosolni ezt a "hívatlan vendéget".

2010. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

A polter/geiszt ez egy összetett német szó. POLTER (hangzavart csinál) GEISZT (szellem), ez egy parapszichológiai jelenség, ami abból áll, hogy zajt csap és tárgyakat mozgat.Több magyarázat létezik arra, hogy mi okozza ezeket a jelenségeket:

1.fizikai magyarázat elektromossággal kapcsolatos törvényszerűségek

2.a pubertás korban lévő gyermek haragja telepatikus módon fizikai módon megjelenik

3.olyan emberek szellemei, akik hirtelen haltak meg, úgy hogy közben nagyon dühösek voltak és nem tudtak átkelni.

2010. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó adott jó választ...Az meg, hogy így általánosítod a nőket, lányokat, Téged minősít.
2010. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!