Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez volna a Poltergeist?...

Ez volna a Poltergeist? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma történt a dolog, teljesen egyedül vagyok itthon, se kutya, se macska nincs a házban(csak a kertben). Itt ültem a nappaliban, neteztem, közben jó hangosan zenét hallgattam.

Először lépteket hallottam, de azt hittem, csak a macskám jött be. Utána csend. Aztán hallok egy nagy csörrenést, és látom, hogy a CD-k, amik a tévé tetején voltak, a földön vannak. Felálltam a székből, hogy odamenjek, és akkor láttam is a dolgot, mert repülni kezdett a többi cédé is, ami még a tévé tetején maradt. Nem úgy, mint ami azért esik le, mert hangos a zene, és a hangfrekvenciáktól rázkódik, majd lepottyan, hanem ezek úgy repültek, mint amikor valaki/valami lelöki őket.

Úgy megijedtem, hogy csak nemrég mertem bejönni a házba, eddig kint voltam a kertben.A dolog délelőtt történt.

Nem vagyok 13 éves, nem vagyok csaj, nem drogoztam be, megtörtént.

Kérném, hogy szkeptikusok ne írjanak, nem tőlük kérdeztem.


2010. júl. 9. 17:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Sót szórjál a ház minden sarkába, tehetsz az ágyak alá is, ha van füstölőd, azzal menj végig a házon.Ne félj, minél jobban félsz, annál jobban tudnak őrjöngeni.Ha van otthon feszület, azt is vidd körbe, és mond:"A szent kereszt tisztítson, pusztítson."Így el kell hogy menjen.De ezt ismételd meg hetente.És főzzél rózsavizet, egy marék szirom+fél liter víz+egy kanál só, és spricceld ezt is szét.Lehet a kertben is.Sok sikert.
2010. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Pff miért, ha csaj lennél mi lenne?? :S
2010. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hopgy csak lecsúztak a tv tetejéről, am nem kell ide "szentkereszt6" és minden b&romság...

Egy ateista szkeptikus.

2010. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen fajta, de kísértetnek tűnik. Én meditálnék és megkérném hogy húzzon a francba, vagy minimum mindenkinek jobb lesz ha nyugton marad és nem vergődik.

Ne félj, de ha kell, hívjál ki profi szellemirtót.

Addig meg gondolj rá megértéssel, mint egy fogyatékosra.

2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

17.58

Kedves ráérő szkeptikus!

A "Kérném, hogy szkeptikusok ne írjanak, nem tőlük kérdeztem." és a hasonló mondatoknak kétségtelenül az a jelentése, hogy legyen szíves megkímélni bennünket a véleménye felesleges olvasásától.

Javaslom továbbá, hogy ne is látogassa az ezotéria kategóriát.

2010. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Nem ismerem őket, de nem mesebeliek:

[link]

2010. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%

"Nem vagyok 13 éves, nem vagyok csaj, nem drogoztam be, megtörtént"

Tehát a drogosok=nők. Szűz vagy.

2010. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
"Nem vagyok 13 éves, nem vagyok csaj, nem drogoztam be, megtörtént. " Miért? Egy csaj = egy drogossal? Mi ez a megkülönböztetés? Egy csaj 13 éves színvonalán van még 40 évesen? Olvasd el a szabályokat! Gyűlölkedés, mások sértegetése, provokálása, stb. Ennyi erővel, hit beli és származás beli feltételeket is tehettél volna.
2010. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
heló, nagyon félreértelmezitek. nem vagyok 13 éves=a legtöbb ilyet 13 évesek Írják. nem vagyok csaj=megelőzvén, hogy hülye libának tituláljatok. nem drogoztam be=nem képzelődtem drogok hatására. kicsit használni kéne a fejeteket, mielőtt felháborodtok.
2010. júl. 9. 20:50
 10/26 A kérdező kommentje:
de ha bennetek ez gyűlöletet kelt, azért nem én vagyok a hibás, talán a saját erkölcsötöket kellene tanulmányozni
2010. júl. 9. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!