Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek vannak szellemek?

Szerintetek vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek(szerintem így van), akkor minek van az a sok "igaz történet?"
2010. júl. 5. 11:49
1 2 3
 21/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Most lesz a TV2-n az Aktívban egy riport a szellemlátó gyerekekről (megjegyzem itt a GYK-n is volt erről szó nem is egyszer)

Javaslom megnézni.

Bár lehet, hogy lefizették őket 3 gombócos fagyival...

és különben is hazudnak (De egyszerre mindegyik ugyanazt???)

2010. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
A műsor alatt volt egy SMS-es felmérés, a válaszolók 87%-a szerint a gyerekek látják a szellemeket, 13% szerint nem látják. No comment (this is not an issue of democracy)
2010. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 BlackSword ***** válasza:
52%

Nemo kapitány!

Ez nem bizonyítási kénszerről szól, és végkép nem az enyémről... De ahogy Te is írtad, ide jönnek, mert tele a nacijuk, és félnek, akkor szerintem Qrvára nem arra van szükségük, hogy igen vannak, és hogy igen ártanak, áés megölnek, áés üldöznek... Hanem sokkal inkább arra, hogy nyugodj meg, mert az ilyenek csak a legendákban, a mesékben, és a filmekben léteznek... És mivel nincsenek, ezért nem is tudnak bántani... Szép álmokat...

Szerintem meg kell nyugtatni azokat akik félnek... Nem félhetnek egész életükben egy butaság miatt... Mindenkinek joga van a félelemtől mentesen élni...

2010. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%
én szellem vagyok
2010. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

"...Qrvára nem arra van szükségük, hogy igen vannak, és hogy igen ártanak, áés megölnek, áés üldöznek... Hanem sokkal inkább arra, hogy nyugodj meg, mert az ilyenek csak a legendákban, a mesékben, és a filmekben léteznek... És mivel nincsenek, ezért nem is tudnak bántani.."


Ezzel a módszerrel azért nem tudok egyetérteni, mert aki tényleg látott szellemet, annak hiába mondod hogy nincs, ha esetleg hinne neked, akkor arra következtetne, hogy megőrült. Ez nem cél. Az én megnyugtatásaim szerint NEM "ártanak, ölnek, üldöznek" mert nem képesek rá, de zavaróak lehetnek azt elismerem. Pláne ha fél az ember.

2010. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vanak szelemek, mert minden ember ha magába néz akkor érzi a lelkét hogy van , A szellemet fellehet fogni puszta energiaként a halál után, ki tudja lehet hogy ha meghalunk akkor egy tiszta energiává válunk.
2010. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%

előző vagyok és senki nem pontoz fel én mindenkit felpontozok :D és már kb 1 honapja 49%-os vagyok medig kell még várnom :D

légyszi ne pontozatok le.

2010. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem vannak,én nem igazán nézek szellemekről szóló filmeket.én mindig is hittem,és mindig is fogok hinni a szellemekben.tulajdonképpen youtube-n is van sok NEM kamu vidi,meg itt se véletlen sztorikat írnak amik hamisak.maguktól nem írnának le id ilyen baromságokat,tutkó hogy ez igaz
2010. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!