Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek vannak szellemek?

Szerintetek vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek(szerintem így van), akkor minek van az a sok "igaz történet?"
2010. júl. 5. 11:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Azért, hogy hülyítsék a népet...
2010. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hú fogas kérdés,nem könnyű válaszolni.Ha néztem ilyen igaz szellemes műsort volt h elgondolkodtam rajta,de amugy nem igazán hiszek benne,sztem más magyarázat lehet az ilyen jelenségekre.
2010. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak. Legalább is én hiszek sok természetfeletti lényben. Legjobban a sellőkben*-* Persze,azért a vímpírokban nem...pedig a twilighot imádom. :D
2010. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Saját szememmel láttam. Előtte nem hittem bennük. Azóta megváltozott az életem és tényleg egyre többet látok, ami kicsit már rémisztő is :S de szerintem mindenképp léteznek.
2010. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Azért van ennyi rémsztori, mert az emberek szeretik a szenzációt, és szeretik, ha valami hihetetlen történik körülöttük.
2010. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vanak!!
2010. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
csakhogy saját szememmel láttam, fényes nappal... hacsak nincsenek emberek, akik tudna teleportálni akkor inkább maradok annál, hogy léteznek szellemek. De cáfolni még nem tudták a létezésüket, ahogy bizonyítani sem, ezért még kérdéses, hogy létezik-e vagy nem. Ez már embertől függ.
2010. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 BlackSword ***** válasza:
0%
Nincsenek szellemek... Ezek a műsorok egytől egyig csalások... A holdraszállást is a Földön rögzítették, mert féltek, hogy a Holdon nem fog működni a kamera... Ha lennének is, akkor sem biztos, hogy akkor és úgy sikerüljön, ahogy eltervezték... Tuti csalás...
2010. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
a filmek- igen, mind csalás, ebben én is biztos vagyok. de az még nem biztos, hogy nem is létezhetnek. A Holdra is leszálltak az emberek, mégis csalás volt a felvétel. Akkor szelleme miért ne létezhetnének? csak a videók a hamisítványok.
2010. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
szerintem nincsenek, de bírom az ilyen sztorikat, tök érdekesek. meg történt velem, meg ismerőseimmel is egy csomó fura dolag
2010. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!