Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek vannak szellemek?

Szerintetek vannak szellemek?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek(szerintem így van), akkor minek van az a sok "igaz történet?"
2010. júl. 5. 11:49
1 2 3
 11/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Sokak szerint ez a logikus magyarázat:

A görögöktől kezdve a különféle bennszülött törzsekig, az ősmagyar sámánoktól, táltosoktól az indiánokig minden társadalom, minden egyes kultúra (költők, írók, egyszerű emberek) egytől-egyig hülyeségeket zagyvált össze, amikor a szellemekről beszéltek.

Nagyszerű elmélet, gratulálok!

Ami nem fér bele ebbe az elméletbe, az hazugság és kész.

Na én meg ebben nem hiszek.

2010. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nincsenek. De az emberi fantázia csodákra képes.
2010. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
arra is, hogy elhiggyük, nem léteznek.
2010. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Regen a Discoveryn neztem 1 dok.filemt a szellemekrol,kisertetektol.

Durva volt,es meg is ilyedtem 1 kicsit tole :S

De azutan elgondolkodtam ,h nem lattam eddig meg soha se.De mas azt allitja ,h igen ,de lehet az kamu is de lehet ,h nem mindegyik.Szoval hiszek is ,de nem is.

2010. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek, elég nehezen tudnám elhinni az ellenkezőjét... :S
2010. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én komolyan láttam, pár hete volt egy újabb találkozásom, de csak pár másodpercig láttam. Én hiszek a szememnek és őrült nem vagyok, tehát én hiszek bennük.
2010. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
A sok "igaz" történetnek nagy része hazugság. A kisebb része viszont igaz. Hiszek a szememnek én is. Nem zörög a haraszt...
2010. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 BlackSword ***** válasza:

ma 14:26!

Hogy mondhatod, hogy a fantázia terméke az, hogy elhiszük, hogy nincsenek szellemek? Ez butaság... Hogy lehetne hinni valamiben, amire egy deka bizonyíték sincsen... Nincs objektív bizonyítási eljárás...

És olyanokat ne is írjatok, hogy aki nem hisz benne az nem is látja, mert a szubjektzív bizonyítás, nem bizonyítás, hanem cáfolat... Annyian jönnek itt a szellemekkel... Akkor elő a farbával!!! Lássunk egy hiteles objektív bizonyítékot, ami nem kétértelmű, és nem valami más félremagyarázása... Vagy hogy olyan nincs??? Kellemetlen...

2010. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
a cáfolás nem egyenlő azzal, hogy tudjuk, nem létezik, és a bizonyítás sem egyenlő azzal, hogy tudjuk, létezik (14:26-os voltam)
2010. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

"Hogy lehetne hinni valamiben, amire egy deka bizonyíték sincsen."

Ki látott már a saját szemével itt közülünk perui taxisofőrt? Pedig van.

Neked mi a konkrét bizonyítékod a Niagara Falls létezésére? Pedig az is van.

Valaki mondta, valaki látta, érezte? Hát ez ugyanez a helyzet a szellemekkel is.

Aki tapasztalta, az lesz@rja a te bizonyítási kényszeredet.

Igazad van, a hozzád hasonlóknak nem lehet és nem is érdemes bebizonyítani semmit, kár a fáradságért.

Ez az oldal sem miattad van, hanem azok miatt, akik megijedtek, tanácsot és megnyugtatást várnak, segítségre szorulnak.

2010. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!