Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyünk? :/ (szellem)

Mit tegyünk? :/ (szellem)

Figyelt kérdés
még áprilisba voltunk az osztállyal meg a b-sekkel ilyen táborszerűségbe és ott voltak ilyen elhagyatott táborhelyiségek.Hozzájuk tartozott a wc aminek ugy volt két oldala : lánywc és fiúwc de ezekbe volt tusoló is....a fiúwc ajtaja mindig kinyílt , a lány wc ajtaja pedig be volt zárva .. úgy tudjuk hogy már kb 3 éve zárva van... odaraktuk a fülünket a wc ajatjához , h hallgatózzunk és benntről sírást hallottunk.. megprobáltuk kinyitni az ajtót de nem sikerült..ez az utolsó előtti nap volt)..az utolsó nap (pénteken) már összepakoltunk és fönnhagytuk a bőröndöket..még volt egy kis időnk az indulás előtt és ki tudtuk feszíteni a wc ajtaját..bementünk és beszéltünk , hogy ,,nem akarunk bántani nyugodtan gyere ki" és hallottunk ilyen ,,durcis kislány" hangot a wc tusolós részéből..kinn álttunk az ajtó előtt és a wc ből hideg szellő jött..éreztük h kijött..utánna szóltak a tanárok h indulunk..oksa felmentünk a bőröndökért...amikor jöttünk le a lépcsőn akkor az egyik bnőm mondta h lehet , hogy nem is létezik..erre megcsúszott és majdnem leesett a lépcsőről..aztán amikor sétáltunk a busz felé a bőröndömre ráraktuk a barátnőmnek az csomagját és folyton leesett..a bnőm kezéből kiborult a rajzcucca. és egy másik oszttársam mondta h annyira nehéz a táskája aztán én is megfogtam és tényleg nagyon nehéz volt..aztán elmentünk a buszhoz ,de a busz még nem jött ezért leültünk a fűbe. és ott felemeltem az oszttársam táskáját és sokkal könnyebb volt..aztán arrébb mentünk a többiektől és beszélgettünk..a kezünkre ráraktunk ilyen kicsike leveleket és mondtuk hogyha tényleg létezel akkor fujd le a leveleket. és a levelek sorba leestek a kezünkről.(ha szél lett volna , akkor egyszerre estek volna le) és akkor beszélgettünk tovább , és egyszercsak 2 osztálytársam elkezdett könnyezni nagyon , de aztmondták h nincs semmi bajuk , tök boldogak meg minden..és akkor megjelent a busz..lehet h a lány sírt amiért elmegyünk ?=/ aztán itthon egyre furcsább dolgok történtek..ugye tudjuk h valószínűleg a tusolóba halt meg.. és akkor tusolás közben magától elállítódott a melegvíz és hidegvízes csap..mondtam h légyszi ne csináld és akkor abbahagyta..és még nagyon sok furcsa dolog történt =/ pl elmentünk osztálykirándulásra és éreztem a szobába , hogy valaki megsimogatta a vállam és a hátam..aztán barátnőink átjöttek és az egyik mondta h ő is érezte..aznap este hajnal 4ig fennvoltunk mert annyira féltünk =/ éreztük h van ott valaki és h ott fekszik mellettünk .. aztán még a suliba bementünk a wc-be a tükrökhöz..leoltuttuk a lámpát becsuktuk mind a 2 ajtót de az egyiket résnyire kinyitottuk, hogy egy picike fény legyen..3an voltunk benn én álltam középen és egyszercsak eltüntem..ez most halál komoly..a körvonalam látszódott,de a testemen át lehetett látni..másnap mégegyszer megcsináltuk és az arcom elkezdett a tükörben ráncosodni és az orrom is nagyobb lett..aztán olvastam , hogy a megidézett szellemnek ha tükörbe nézünk félhomályba akkor átvesszük az arcát..=/ ... elküldjük ezt a szellemet ? vagy mit csináljunk vele? mert nem hiszem hogy gonosz..segítsetek légyszí =/
2010. jún. 30. 12:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

a wc-s hulllát láttátok is?

és nem értem a táskás sztorit

2010. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Csak gratulálni tudok . A lányt valószínűleg cagy baleset érte vagy meggyilkolták . Most te felszabadítottad őt és ezért hálás neked . Amikor csak a körvonalad látszott megpróbált elmenni a túlvilágra de téged is magával akart vinni . Mivel megöregettél a tükörben ez csak eyet jelenthet . Eggyüt akar veled lenni . Szeret téged és így közli . Mért nem kéred meg hogy mutatkozzon be . Úgy értem jelenjen meg elötted olyannak mint amilyen volt . DE ha öreg volt akkor kérd meg hogy 12 - 13 évesnek jelenjen meg . most vagy viszonzod az érzelmeid vagy megpróbálod elmagyarázni hogy te nem vagy belé szerelmes . De bármi is legyen a reakcíója NE NÉZZÉL BELE A TÜKÖRBE !!!
2010. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Porszivó?
2010. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
De ahogy kifeszítettétek az ajtót, volt ott valami?
2010. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
hívd a szellemirtókat xDxDxD
2010. aug. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
:O aztaaa én megpróbálnám megtartani de azért elmondanám neki h ne ijesztegessen emrt én nemlátom őt
2010. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
ez nem semmi
2010. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Ezdurva. 2010 van. Eltűnt a kérdező? Hova tűnt? :/
2010. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
elkapta a szellem ? talán volt olyan marha hogy belenézett a tükörbe. szegényke....
2011. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hogyha kislányt hallottatok sírni,akkor miért egy örerg néni arcát láttátok a tükörnél?
2011. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!