Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyünk? :/ (szellem)

Mit tegyünk? :/ (szellem)

Figyelt kérdés
még áprilisba voltunk az osztállyal meg a b-sekkel ilyen táborszerűségbe és ott voltak ilyen elhagyatott táborhelyiségek.Hozzájuk tartozott a wc aminek ugy volt két oldala : lánywc és fiúwc de ezekbe volt tusoló is....a fiúwc ajtaja mindig kinyílt , a lány wc ajtaja pedig be volt zárva .. úgy tudjuk hogy már kb 3 éve zárva van... odaraktuk a fülünket a wc ajatjához , h hallgatózzunk és benntről sírást hallottunk.. megprobáltuk kinyitni az ajtót de nem sikerült..ez az utolsó előtti nap volt)..az utolsó nap (pénteken) már összepakoltunk és fönnhagytuk a bőröndöket..még volt egy kis időnk az indulás előtt és ki tudtuk feszíteni a wc ajtaját..bementünk és beszéltünk , hogy ,,nem akarunk bántani nyugodtan gyere ki" és hallottunk ilyen ,,durcis kislány" hangot a wc tusolós részéből..kinn álttunk az ajtó előtt és a wc ből hideg szellő jött..éreztük h kijött..utánna szóltak a tanárok h indulunk..oksa felmentünk a bőröndökért...amikor jöttünk le a lépcsőn akkor az egyik bnőm mondta h lehet , hogy nem is létezik..erre megcsúszott és majdnem leesett a lépcsőről..aztán amikor sétáltunk a busz felé a bőröndömre ráraktuk a barátnőmnek az csomagját és folyton leesett..a bnőm kezéből kiborult a rajzcucca. és egy másik oszttársam mondta h annyira nehéz a táskája aztán én is megfogtam és tényleg nagyon nehéz volt..aztán elmentünk a buszhoz ,de a busz még nem jött ezért leültünk a fűbe. és ott felemeltem az oszttársam táskáját és sokkal könnyebb volt..aztán arrébb mentünk a többiektől és beszélgettünk..a kezünkre ráraktunk ilyen kicsike leveleket és mondtuk hogyha tényleg létezel akkor fujd le a leveleket. és a levelek sorba leestek a kezünkről.(ha szél lett volna , akkor egyszerre estek volna le) és akkor beszélgettünk tovább , és egyszercsak 2 osztálytársam elkezdett könnyezni nagyon , de aztmondták h nincs semmi bajuk , tök boldogak meg minden..és akkor megjelent a busz..lehet h a lány sírt amiért elmegyünk ?=/ aztán itthon egyre furcsább dolgok történtek..ugye tudjuk h valószínűleg a tusolóba halt meg.. és akkor tusolás közben magától elállítódott a melegvíz és hidegvízes csap..mondtam h légyszi ne csináld és akkor abbahagyta..és még nagyon sok furcsa dolog történt =/ pl elmentünk osztálykirándulásra és éreztem a szobába , hogy valaki megsimogatta a vállam és a hátam..aztán barátnőink átjöttek és az egyik mondta h ő is érezte..aznap este hajnal 4ig fennvoltunk mert annyira féltünk =/ éreztük h van ott valaki és h ott fekszik mellettünk .. aztán még a suliba bementünk a wc-be a tükrökhöz..leoltuttuk a lámpát becsuktuk mind a 2 ajtót de az egyiket résnyire kinyitottuk, hogy egy picike fény legyen..3an voltunk benn én álltam középen és egyszercsak eltüntem..ez most halál komoly..a körvonalam látszódott,de a testemen át lehetett látni..másnap mégegyszer megcsináltuk és az arcom elkezdett a tükörben ráncosodni és az orrom is nagyobb lett..aztán olvastam , hogy a megidézett szellemnek ha tükörbe nézünk félhomályba akkor átvesszük az arcát..=/ ... elküldjük ezt a szellemet ? vagy mit csináljunk vele? mert nem hiszem hogy gonosz..segítsetek légyszí =/
2010. jún. 30. 12:47
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

ki volt esve a kilincs az ajtóból és nem volt bezárva csak ugy be volt csukva.és mi egy ilyen ággal benyomtuk azt az izét ami mozog hogyha mozgatjuk a kilincset..

nem azt kérdeztem h ki hisz nekem hanem azt, hogy aki hisz az segítsen..minek jár ebbe a témakörbe az aki nem is hisz benne ? -.-"

2010. júl. 15. 20:08
 22/40 anonim válasza:
Amennyiben igaz a történet, azonnal keress fel egy hozzáértő embert!Ha rádakaszkodott az nem normális!!!!Lehetőleg ne valami divatprédikátort, a neten biztos találsz valaki értelmest,már ha lehet őket annak nevezni.
2010. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

A legjobb ha nem foglalkozol vele!Nem tud kárt tenni benned,nekem elhiheted.;) Most lehet hülyének fogsz nézni de volt dolgom szellemmel...Mondogatta h megöl megöl,tessék itt vagyok és élek,ezek nem akarnak mást csak ijesztgetni és ijesztgetni!Igazából szellemben nem hiszek,csak démonban mert keresztény vagyok...

Amíg foglalkoztam ezzel a démonos dologgal nagyon féltem,de abbahagytam,néha még most is vannak kisebb-nagyobb koppanások,dolgok de figyi kit érdekel?Nem érdemes félni tőlük,mondom csak szórakozni akarnak!:D

2010. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Meg azt hallottam hogy a démonok csupán felveszik egy meghalt ember "szellemalakját" és annak a személynek állítják be magukat,ezt élvezik...:D

Utolsó válaszoló vagyok.

2010. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Szerintem segítesz neki,ha átsegíted valaki szakértővel talán másutt jobb helye van, bár nem tudom.


De addig a csajok hova jártak wc-re?

A bokorba?

2010. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
ha nem kamu a történet akkor sztem nemkéne ilyen lazán venni... kitudja mikre képes...meg azér azse túljó ha nincs magánéleted mert mindig figyel valaki..és mivan ha megharagszik valakire, akár rád is? sztem is keress egy hozzáértőt mer ez nem játék
2010. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
hát igen, ha nem kamu, akkor ne ilyen lazán. ha nincs rá oka nem bánt, de azért tudomásul kell vennie, hogy kinek hol a helye...
2010. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Én hiszek nektek, bár a vége kicsit érdekes. :)

Nos, választ adok mindkét kérdésedre.

a másodikkal kezdem. :D

Azért írnak ide ők - akik beszológattak -, mert félnek. Nekik is vannak ilyen "képességeik", csak elfolytják őket.Dícsérik a fantáziádat?. köszöndd meg szépen nekik, illedelmesen. Ha már ők olyan faragatlanok, akkor tegyél tiszetelettudó.:)

A történet meg...

Én is szoktam érezni itthon olyant, -főleg este,amikor már lefeküdtem, és nincs bekapcsolva a tv - mintha lenne itt valaki. Valaki megsimogat. Valami nagyon hideget érzek 35 fokba. Valami hangot hallok a fejemben, vagy olyan dolgok jutnak eszembe,amikről eddig nem is gondolkdotam, vagy idegen emberek arcát látom. Én ilyenkor elképzelem a "fényt" a "kaput" vagy mondhatjuk bárminek. :) és hívok egy angyalt magam mellé,és elképzelem, hogy azzal a személlyel és az angyallal átsétálunk a kapun. :) azután nyugodtan tudok aludni.

2010. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
a wc-s csajszit(az a hulla) azt ti láttátok?
2010. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
a wc-s hullacsajt láttátok, vagy csak hallottátok?
2010. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!