Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyünk? :/ (szellem)

Mit tegyünk? :/ (szellem)

Figyelt kérdés
még áprilisba voltunk az osztállyal meg a b-sekkel ilyen táborszerűségbe és ott voltak ilyen elhagyatott táborhelyiségek.Hozzájuk tartozott a wc aminek ugy volt két oldala : lánywc és fiúwc de ezekbe volt tusoló is....a fiúwc ajtaja mindig kinyílt , a lány wc ajtaja pedig be volt zárva .. úgy tudjuk hogy már kb 3 éve zárva van... odaraktuk a fülünket a wc ajatjához , h hallgatózzunk és benntről sírást hallottunk.. megprobáltuk kinyitni az ajtót de nem sikerült..ez az utolsó előtti nap volt)..az utolsó nap (pénteken) már összepakoltunk és fönnhagytuk a bőröndöket..még volt egy kis időnk az indulás előtt és ki tudtuk feszíteni a wc ajtaját..bementünk és beszéltünk , hogy ,,nem akarunk bántani nyugodtan gyere ki" és hallottunk ilyen ,,durcis kislány" hangot a wc tusolós részéből..kinn álttunk az ajtó előtt és a wc ből hideg szellő jött..éreztük h kijött..utánna szóltak a tanárok h indulunk..oksa felmentünk a bőröndökért...amikor jöttünk le a lépcsőn akkor az egyik bnőm mondta h lehet , hogy nem is létezik..erre megcsúszott és majdnem leesett a lépcsőről..aztán amikor sétáltunk a busz felé a bőröndömre ráraktuk a barátnőmnek az csomagját és folyton leesett..a bnőm kezéből kiborult a rajzcucca. és egy másik oszttársam mondta h annyira nehéz a táskája aztán én is megfogtam és tényleg nagyon nehéz volt..aztán elmentünk a buszhoz ,de a busz még nem jött ezért leültünk a fűbe. és ott felemeltem az oszttársam táskáját és sokkal könnyebb volt..aztán arrébb mentünk a többiektől és beszélgettünk..a kezünkre ráraktunk ilyen kicsike leveleket és mondtuk hogyha tényleg létezel akkor fujd le a leveleket. és a levelek sorba leestek a kezünkről.(ha szél lett volna , akkor egyszerre estek volna le) és akkor beszélgettünk tovább , és egyszercsak 2 osztálytársam elkezdett könnyezni nagyon , de aztmondták h nincs semmi bajuk , tök boldogak meg minden..és akkor megjelent a busz..lehet h a lány sírt amiért elmegyünk ?=/ aztán itthon egyre furcsább dolgok történtek..ugye tudjuk h valószínűleg a tusolóba halt meg.. és akkor tusolás közben magától elállítódott a melegvíz és hidegvízes csap..mondtam h légyszi ne csináld és akkor abbahagyta..és még nagyon sok furcsa dolog történt =/ pl elmentünk osztálykirándulásra és éreztem a szobába , hogy valaki megsimogatta a vállam és a hátam..aztán barátnőink átjöttek és az egyik mondta h ő is érezte..aznap este hajnal 4ig fennvoltunk mert annyira féltünk =/ éreztük h van ott valaki és h ott fekszik mellettünk .. aztán még a suliba bementünk a wc-be a tükrökhöz..leoltuttuk a lámpát becsuktuk mind a 2 ajtót de az egyiket résnyire kinyitottuk, hogy egy picike fény legyen..3an voltunk benn én álltam középen és egyszercsak eltüntem..ez most halál komoly..a körvonalam látszódott,de a testemen át lehetett látni..másnap mégegyszer megcsináltuk és az arcom elkezdett a tükörben ráncosodni és az orrom is nagyobb lett..aztán olvastam , hogy a megidézett szellemnek ha tükörbe nézünk félhomályba akkor átvesszük az arcát..=/ ... elküldjük ezt a szellemet ? vagy mit csináljunk vele? mert nem hiszem hogy gonosz..segítsetek légyszí =/
2010. jún. 30. 12:47
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
100%
Magatokkal hoztátok a táborból? OˇO Ez nagyon komoly. :O Szerintem próbálj vele összebarátkozni, mert ha gonosz vagy vele, rossz dolgok sülhetnek ki a dologból. Egyébként ha már jóban vagytok, rendezzetek szlleműzést, vagy csak egyszerűen kérjétek meg, hogy menjen el. :) Amúgy hány éves vagy? :)
2010. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Talán érdemes lenne felkeresni egy szakembert(Médium) aki tud ebben a témában tanácsot adni,és ha kell akkor segít is.De megpróbálhatod elküldeni is szép szóval,hátha elég ennyi.
2010. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

összebarátkoztunk vele..szerintem :D

de az a baj h már megszoktuk h ittvan és azért néha megijedek tőle de úgy ,ha nem lenne itt akkor unalmasabbak lennének a napjaink(: am 14 vagyok..

2010. jún. 30. 13:23
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
Szeintem maradjon ot..és barátkozz vele....ha nekem iylen lenne tuti nem küldeném el..:)
2010. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi pár hete bementünk 1 olyan házba (oszt.kirándulás) mert ott aludtunk és este szöktünk ki, amiben régen szeánszokat tartottak. És mi ott megpróbáltunk szellemet idézni saját ötlettől. Volt nálunk 3 gyertya meggyújtottuk és mondtuk, hogy "Ha van itt szellem fújjon el1 gyertyát". És elfújódott pont az előttem lévő. Egész éjjel ott kutakodtunk. És velem is hasonló dolgok történtek, meg bnőimmel is. De veelm pl. nagyon furcsák. Nem akar békén hagyni, de tök jól elvounk. Multkor mondtam, hogy ha még itt vagy akkor kapcosld le a villanyt. És lekapcsolódott a villany.Ez csak próba volt. Azóta meg hideget érzek meg mintha valaki simogatna. Szerintem én elhoztam magammal valamiért. Megpróbálom elküldeni az tuti. De békével...

Probáld emg mondjuk úgy, hogy megkérded miért ragadt itt Quija táblával. Aztán segítesz neki és el kell mennie a segtíségeddel. Én így fogom csinálni.

2010. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
igen ez hasonlít az én történetemhez(: legalább em egyedül vagyok ilyennel :D megpróbálom(: de lehet , hogy én enm fogom elküldeni..azért köszi mindenkinek a segítséget ♥ és írhattok még sztorikat mert imádom őket :DD
2010. jún. 30. 13:44
 7/40 anonim válasza:
95%
Hogy Neked mekkora fantáziád van...:)
2010. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

most azt mondod kitaláltam ? -.-

basszus még van vagy 6 szemtanú..

2010. jún. 30. 13:46
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
szerintem segíteni kell neki átkelni. Bár ha nagyon nem akar, akkor hagyjad, ellesztek szerintem:D
2010. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
87%

Istenem, nem láttátok még a Harry Potter egyik részét? -.-

Abba is egy hisztis lány szelleme van a wc-ben...KAMU.

2010. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!