Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már élményed szellemekkel...

Volt már élményed szellemekkel? Mesélj!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 11:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
54%

Épp most olvastam egy történetet, amiből egy mondatot megjegyeztem:

-Tudod jól, hogy nincsenek szellemek! Esetleg halott lelkek transzdimenzionális tükröződése, de nem szellemek!


Egyébként hiszek bennük.

2010. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 rozsdamentesacéltörp válasza:
0%
menj a f.szomba az ilyen hülye kérdésekkel. Félreértés ne essék, engem azért idegesít, mert nem poénból kérdezed, hanem KOMOLYAN :D ez olyan, mint amikor a buzgó vallásos ember megkérdezi, hogy szólt-e hozzád Isten és ha igen, mit mondott? Menjetek a spirituális meg vallásos dolgokkal ahhoz kapcsolódó oldalakra, ne egy ilyen gagyi helyre, ahova normális emberek csak röhögni járnak...
2010. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Én is láttam és hallotam is. Egyik este 1 hatalmas koppanás volt, és álmomból riasztott fel. mikor körülnéztem a lámpafénymellet, nyáron vacogva, pedíg kinnt 26 és afölötti hőmérséklet volt, 1 farkas szerű kutyaalak sétált el előttem. mikor már csöppet összeszedtem magam h ien nincs, és anyáék is tuti hallották a koppanást, átmentem megkérdezni, de nem hallották. mondom ez nem létezik.
2010. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
54%
A volt oszim meselte volt hogy mikor meg halt valakie nem tooom kije volt akkor erezte h a lakas vagyis a szban egy kis szelo megy at lehult a szoba teljesen en hiszek a szellemekbenb :)
2010. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Ó igen, nagyon sokkal. Emlékezzetek csak:


"Kisértet járja be Európát..."

2010. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

Nekem még közvetlenül nem volt ilyen élményem, de ismerek néhány embert akinek volt.

Hiszem, hogy vannak valós, ugyan akkor megmagyarázhatatlan jelenségek.

Tudom, hogy van akinek ez a "szellemesdi" nem játék hanem nagyon is reális.

Láthatja bárki, van tudomány amelyik ezzel és az ehhez hasonló dolgokkal foglalkozik.

[link]

[link]

2010. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
78%

háát az az igazság, hogy én nem hiszek a szellemekben, de a múlt héten volt egy nagyon érdekes esetem. az unokatesómnál aludtam,és este felkeltem, hogy igyak, és ahogy felültem az ágyban, valaki állt az ágy mellett, nagyon megijedtem unokatesóm mellettem aludt és felkeltettem, és mondtam, neki, hogy mi történt, és akkor mondta nem tudom hogy most igazából mondta, vagy csak kigúnyolt de igazinak hangzott mert azt mondta, hogy ezt már ő is látta.

na most annyit elárulok, hogy unokatesóm keresztanyja abban a házban halt meg egyszer csak összeesett végülis nem tudták meg hogy miben halt meg.

na most lehet kigúnyolni de én ez az eset után sem birok hinni a szellemekben, de amit láttam, az biztos ott volt. és a fürdőszobában, ahol ugye meghalt kiráz a hideg ha bemegyek oda de tényleg.

2010. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
0%
SZELLEM VAAAAAAGYOOOOOOOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 rozsdamentesacéltörp válasza:
0%
ÉN MEG VÁMPÍR WEHEHEEE
2010. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
77%
ÉN MEG EMBER! És én hiszekbennük bár még nem találkoztam eggyel se ,de komolyan most ennek miértelme van hogy kigyúnyoljátok ?:O (n)Nem azért kérdezte h itt hülyéskedjetek rajta :/
2010. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!