Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már élményed szellemekkel...

Volt már élményed szellemekkel? Mesélj!

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 11:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
60%
Nekem még nem volt semmi különös élményem. Nem is szeretném.
2010. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

:D

Nem is lesz, mert szellemek nincsenek

2010. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
de utálom az ilyet..
2010. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
58%
Ne ezen a fórumon akard a spirituális élményeidet megosztani másokkal, ez a hely nem erre való. Ha a dolog komolyan foglaloztat, van bőven lehetőséged olyan felületeket keresni és találni , ahol értő fülekre és szivekre találsz,nem nevetnek ki, nem gúnyolnak, de vigyázz, hogy mibe nyúlsz, csak olyat engedj be az életedbe, amit az irányitásod alatt tudsz tartani....mert veszélyes vizeken hamar felborul a csónak!!
2010. júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
55%
én is csak egy történetet tudok elmesélni, amit nekem is meséltek. Mikor még temető őr volt, a temető mellett lerobbant a kenyeres kocsi hajnalban. A sofőr nagyon pipa volt, mert időre kellett mennie. Idegességében bekiabált a temetőbe, hogy legalább most jöjjenek segíteni betolni. Mire a temető őr kikiabált túlvilági hangon, hogy hányan menjünk? :)
2010. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
36%

A másik történet is a régmúltba vezethető vissza, állítólag egy baráti társaság a múlt század 60-70-es éveiben bulinak tartották az egymás próbára tételét, és az egyik bevállalta, hogy pont éjfélkor a temetőben kihúz egy keresztet a sírból, majd visszaszúrja. Ez így is történt, kihúzta, majd vissza.

A baj csak annyi volt, hogy akkoriban divat volt a bő szárú nadrág, és ahogy kivette a keresztet, és szúrta volna vissza, a szára beleakadt a kereszt hegyes talpazatába, és ahogy szúrta lefelé, úgy a nadrág szárát is húzta.

Nos, szörnyethalt............

2010. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
0%

Abba szörnyethalt, hogy a gatyóját is átszúrta? Hmm, érdekes... Nekem az ingem szakadt el, mégis élek. Lehet, hogy valami extra képességem van?:D


Amúgy meg ez a szellemvilág is csak egy akkora agyszülemény, mint a jósok, az isten... Egy kézzel fogható bizonyíték sincs létükre, de tudom, hogy miért!

Ami nem való, szóval nem létezik, arra bizonyítékot sem fognak találni soha.

2010. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó válaszoló: te olyan okos vagy :D Hadd tanuljak bölcsességeidből.
2010. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
88%

igen:S

egyik éjjel nem birtam aludni, melegem volt izzadtam(télen volt pedig, és nem volt befűtve), felültem az ágyamban és az ágyam végében volt egy juhászkutyamáretű fekete árnyék:S. (a redőny fel volt huzva villanyoszlop pedig ott van a házunk előtt, bevilágitott a fény.)felkapcsoltam a villanyt, eltünt egy bazi nagy dobbanással. átmentem anyámék szobájába, de ők nem hallották:S a kutyám pedig utánna egész éjjel vonyitott:S

ja és ezt nem kitaláltam, még mielőtt valaki azt hinné, h ennyire jó képzelőerőm van.!

2010. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
51%

Akik nem hisznek a szellemekbe azok minek írnak ide??

a legtöbben csak gúnyolódnak

2010. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!