Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy ki/mi van itt?

Figyelt kérdés

Aki nem hisz ezekben és választ szeretne írni de nem tud normális választ írni az ne olvassa el, mert ez tényleg komoly!


Az egész kb. 2 hete kezdődött amikor mentem hátra a garázs felé. Olyan volt mintha valaki folyamatosan mögöttem lett volna de nem láttam senkit. Utána már bent is éreztem de nem láttam. Tudom, hogy mikor van itt mert érzem a jelenlétét viszont nem ad ezen kívül semmi jelet, hogy itt van. Egy ismerősöm se halt meg. Tegnap este amikor gépeztem éreztem, hogy mögöttem van de fura érzésem lett és nem éreztem a jobb kezemet és nem tudtam irányítani amikor felálltam akkor már minden normális volt. Ma eddig csak egyszer éreztem, hogy itt van. Honnan tudjam meg, hogy ki/mi van itt?


2010. jún. 26. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem rég óta laksz azon a helyen,akkor lehet,hogy egy helyhez kötött szellemet érzékelsz.


Van nálad olyan tárgy a házban,amit mostanában kaptál,használtan?Lehet,hogy van nálad valami,aminek a tulajdonosa meghalt és keresi azt a bizonyos tárgyat.

2010. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi új a házban, sem az udvaron. A házat meg nagyapámék építették. Ő 7 éve halott.
2010. jún. 26. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
én rálőnék!
2010. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szellem ajálani tudom a qvinsi táblát ami eléb veszélyes is lehet olyan értelemben hogy ha a qvinsi táblát használod akkor a szellemet be engeded a házadba és az életedbe is.
2010. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok még tudom ajálani a lisztes dolgot szorj lisztet a küszöbökre és hagyd ugy és ha nem lesz benne nyom akkor nem kell félned de visszont hogy ha találsz benne nyomot akkor az a szellem volt:DDD
2010. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg..az a legegyszerűbb :)
2010. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mégis hogy kérdezzem meg tőle? Csak a jelenlétét érzem, már kértem tőle h ha itt van akkor jelezzen de semmi.
2010. jún. 27. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak bekepzeled magadnak? Gondolom ha megkerted, hogy jelezzen, es nem jelzett akkor az azert van, mert nincs ott semmi. Szerintem csak tul nagy a kepzeloerod, velem is ez van, bebeszelem magamnak, hogy valami uldoz es ugy erzem, hogy muszaj berohannom a szobamba. Pedig en meg csak nem is hiszek a szellemekben:) Az emberi agy mokas dolgokra kepes.

Aki meg a liszteset irta: A szellemeknek van labnyoma?:D Hat en ha labnyomot talalnek az ajtom ele kiszort lisztben azt hinnem, hogy a) alvajaro vagyok, b) betoro volt a hazban. Hat, ezektol jobban felnek, mint egy szellemtol:D

2010. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!Én hiszek neked,velem is ugyan ez van.Bár nem nagyon hittem régen az ilyesmiben, néha én is határozottan érzem hogy nem vagyok egyedül a házban és apró zörejeket is hallok.Érzem hogy itt van de nem ad magáról több jelet.

Minden esetre én nem próbálom meg kideríteni hogy ki vagy mi az.Lehet jobb ha nem is tudom!

2010. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen mikor 11 eves voltam mindig ereztem ,h nem vok egyedul ,hagokat hallottam ,ereztem valaminek a jelenletett de nem foglalkoztam vele es most nincs semmi problemam.Nem szoltam semmit se csak halgattam.


Ja es nehogy megtamad vagy ilyesmi mert abbol baj lehet es ugye te ezt nem akarod ?

2010. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!