Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Hogyan tudhatnám meg, hogy van-e szellem a házban?

Figyelt kérdés
Esetleg, hogyan lehetne megtudni, hogy az elhunyt családtagom jól van-e? Hogyan tud nekem üzenni? Vagy mi neki?
2010. aug. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szinte minden öregebb házban van olyan lélek aki nem tudta elengedni azt a helyet ahol élt.


Az elhunytakat nem szabad bolygatni.


Ha úgy érzed hogy mindenképp beszélni akarsz valakivel aki már nincs köztünk annak oka lehet. De egymagad ne állj neki otthon "szellemet idézni". (veszélyes lehet)


Ha mindenképpen akarod ismerek olyat aki segíthet.

2010. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem pont szellemidézésre gondoltam, mert elég sok rémísztőt hallottam róla!

Hanem például milyen jelek lehetnek? Hallottam, hogy este sötét szobában ha vakuval fényképezek és vannak rajta árnyak, akkor van szellem a házban.

Mert a papám 4 éve sajnos elhunyt és utána történt velem egy elég különös dolog.

Én az anyukámmal aludtam a nappaliba, itt van a lépcsőfeljáró és a bátyjám bennt aludt az apummal a belső szobában. És sokszor volt, hogy apukám horkolt és bátyjám felmennt a szobájába este, hogy tudjon aludni.

És egyszer éjjel (nemtudom hánykor) arra keltem fel, hogy recseg a lépcső és láttam, hogy a "bátyjám" megy fel a lépcsőn. Meg is kérdeztem tőle, hogy "Mivan apu horkolt?", de nem válaszolt. Reggel nagyon megijedtem, hogy a bátyjám jön ki a belső szobából! Meg kérdeztem tőle, hogy nem te menntél fel este a szobádba. És mondta, hogy nem! Elég durva. Meg én már körülbelül 5 éve táncolok hip-hop-ot és a szobámba szoktam gyakorolni, ahol van egy nagy hi-fim. És volt amikor tánc közben, magától fel-vagy le halkult a zene. Ki is írta hogy "volume. és változott" Pedig eddig nem csinálta. Ezek körülbelül fél éve történtek, azóta nem volt ilyen. A papám lehetett? Mit akart ezzel üzenni? Ha már nincsenek ilyenek, akkor átkelhetett?

2010. aug. 30. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy a papád volt, lehet, hogy más, de még valószínűbb, hogy a hi-fid magától hülyült meg kicsit és, hogy a bátyád alvajáró.
2010. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kacc-kacc nagyon vicces vagy! szkeptikusok kíméljenek az észosztással! köszönöm :/ -.-
2010. aug. 30. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azért de az utolsó válaszadó nem ki akart téged osztani, hanem racionális, reális választ próbált neked adni. Szerintem semmi rosszat nem akart ezzel és egyet is értek vele. A papád elhunyt, nincs többé, tudom, hogy nagyon furcsa lehetett amit tapasztaltál, de hidd el, hogy aki meghal az nem létezik tovább, tapasztalat. Volt, hogy bementem a temetőbe részegen éjjszaka sírva a barátnőmnek könyörögve, hogy jöjjön elő, hadd lássam és semmi nem történt...
2010. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ez nem ugyanaz !

a bátyjámat alvajárózza? meg értelmes "valós" választ ad..

jó hogy nem azt írja hg bolond vagyok ! köszönöm -.-


részegen a temetőbe? nem éppen ugyanaz a kettő.

2010. aug. 31. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

értelmes válasz:


ugyanez a helyzet nálunk is.


a nagymamám amikor meghalt, hét éve alzheimer kórban, ugye mindent kever össze-vissza, akkor auz mondta hogy ma este 9 kor jön a barátnője, és perfümöt cserélnek.


Aznap este 9 kor, ment a riasztás a házától a rendőrségre, hogy több helyiség is beriasztott.

kiment a rendőr, de nem találtunk semmit sem.

mert később mi is oda értünk.

na: eddig szinte minden évben, ezen a napon, megismétlődik ez, ebben a sorrendben:


4, 6, 3, 9.


ha kinyitjuk az ajtót, és bemegyünk a szobába, akkor ebben a sorrendben megyünk át a riasztó érzékelőinek zónáin.


már kicserélték az egyik vezetéket is, de ez megmaradt.


hogy mitől, azt nem tudjuk, azon a napon,( NOVEMBER 29 ) senki nincs este ott, és már akkor nem is riasztunk be, mert mindig 5 ezer a téves kiszállás a rendőrnek.

2010. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm ilyen válaszokat kérek!


ez is érdekes, én nekem az volt furcsa, hogy nem is tudtam, hogy esteleg "szellemet" láttam, mert abban a pillanatban, 100%-ra biztos voltam benne, hogy a bátyjám az. Csak reggel tudtam meg. És semmi különös nem volt. Szóval nem volt fehér fény, meg lebegő alak. Semmi. Szinte mint ha a bátyjámat láttam volna, szóval emberszerű volt de nem néztem meg igazán. :/

Ez a riasztósdi sem véletlen!

2010. szept. 1. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én hallottam egy olyat hogy a szekrény tetejére sót kell rakni és ha másnap vagy kis idő elteltével nyomok vannak benne akkor szellem van a házban.Én mondjuk nem próbálnám ki :D de lehet neked segít.
2010. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!