Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a barátom volt...

Szerintetek a barátom volt az? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A szerelmem 8 hónapja halott. Pár hete egy éjjel felriadtam , mert rosszul voltam. Nem kaptam rendesen levegőt. Úgy éreztem hogy ezek az utolsó percek és tuti hogy meghalok. Egyáltalán nem jutottam oxigénhez. Nem volt erőm sikítani, csak eldőltem az ágyon és azt hiszem elájultam. arra ébredtem fel, hogy valaki ráz. és a nevemet kiabálja: "Liz, Liz! Ébredj fel! Ne add fel!" Nyomkodta a mellkasomat és kiabált nekem. Hirtelen újra tudtam lélegezni. Aztán mikor kinyitottam a szemem már sehol sem volt, aki megmentett. A szüleim kórházba vittek és kiderült hogy súlyos asztmám van és kezelni kell. Egy hetet kórházban voltam és boldog voltam hogy éltem. Ebben az az érdekes, hogy aznap éjjel mindenki aludt a családból és nem volt nyitva a szobám ajtaja. Csak a halott fiúm hívott Liznek, mikor még élt. És talán neki köszönhetem, hogy élek. Ő tüdőgyulladásban halt meg. Most akkor mi történt? És hogyan tudnék vele kapcsolatba kerülni és mindezt megköszönni neki? Kérlek segítsetek!
2010. jún. 23. 14:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég érdekes történet , én hiszek neked és részvétem.

Ahogy elolvastam ezt a történetet lehett, hogy valaki vagy valami csinálta ezt veletek , mert nagyon fura érdekes dolog az hogy amikor haza ért a barátod testvére holtan találta. Mért nem kért segítcséget a barátod ? Én arra gyanakszok, hogy a barátodnak a barátja ragatta el öt .


Na de azért ne vegyétek komolyan amit most véleményemként leírtam , csak a véleményemet osztottam meg veletek.


részvétem!

2010. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Edwin, mert így hívták Tomi barátját sose tenne ilyet. Mellesleg a barátnőm fülig szerelmes volt Edwinbe. A legjobb barátom volt és elég jól ismertem. Igen, különös, de minden az volt ami velünk történt. Bár mégegyszer beszélhetnénk. Csak annyit mondanék: "Szeretlek!"
2010. jún. 24. 22:54
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira gyönyörű és egyben szomorú történet...:( Hihetetlen.Igazi Csoda!Bárcsak lenne egy ilyen barátom nekem is aki így védelmez,még ha kell a túlvilágról is...:'(
2010. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

én hiszek neked, szerintem Ő mentett meg és részvétem!

egyébként nagyon érdekes, hogy a szerencsétlenségek egyszerre történnek: aznap amikor meghalt heath ledger (színész), meghalt a szomszédom, rákos volt másnap meghalt a mamám nagynénje, aki már nagyon öreg volt, azt követő napon meghalt a papám egy szintén nagyon idős rokona, ugyanezen a napon meghalt a szomszéd kutyus :( szerencsére ezzel lezárult a sorozat, de ebben az időben komolyan elkezdtem félni...

2010. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Igen, igen! Vannak furcsa és egyben szomorú esetek :( De bárki aki valaha is elvesztett valakit gondoljon arra, hogy a szíve legmélyén ott van vele és ugyanúgy szereti, mint mikor élt. Ha nem megy egy döntés akkor keressük fel az emlékeket és jó út felé vezetnek majd. :) Bármi is történjék sose éri meg öngyilkosnak lenni, mert mindig van kíút a napfénybe!:)
2010. jún. 26. 06:56
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

biztos, hogy a barátod volt :)

biztos hogy 14 vagy? ahogy olvastam, mintha egy legalább 20 éves lány/nő írta volna.. :)

ne haragudj a kérdés miatt, de véletlenül nem segített neked egy pszichiáter? utolsó hozzászólásodból valamiért ez jött le.

amúgy részvétem, nagyon sajnálom, hogy pont az ilyen fiúknak kell meghalniuk... :S nem szemétségből mondom nem kívánom senkinek ezt, de mért a rendesek halnak meg, és mért nem azok, akik össze-vissza csalják a barátnőjüket? :S:S

2010. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
54%

Na akkor kezdjük.


-A "LIZ" egy szép magyar név. Tényleg

-"Halott fiúm?"

-Mai világban tüdőgyulladásban meghalni?

2010. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
67%
Részvétem! Neked nagyon hamar kellett felnőnöd. Az én barátom is ilyen rendes, és ő is állandóan köhög, meg minden. Nagyon remélem, h nem fog meghalni még ilyen fiatalon. Azt hiszem, az embernek kellenek az ilyen példák, történetek ahhoz, h ráébredjen, hogy meg kell becsülni azt ami van. Kívánom, hogy találkozhass még egy olyan rendes fiúval, amilyen a barátod is volt.!
2010. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Hát jövő héten leszek 14. És nem beszéltem pszichiáterrel. Mondjuk az szeretnék lenni. És már találkoztam hasonlóan rendes fiúval, mint amilyen a barátom volt, de csak haverok vagyunk, köszi a válaszokat! Mellesleg a nevem: Eliza :D
2010. júl. 1. 15:06
 30/33 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint egy rémálom...
2010. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!