Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a barátom volt...

Szerintetek a barátom volt az? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A szerelmem 8 hónapja halott. Pár hete egy éjjel felriadtam , mert rosszul voltam. Nem kaptam rendesen levegőt. Úgy éreztem hogy ezek az utolsó percek és tuti hogy meghalok. Egyáltalán nem jutottam oxigénhez. Nem volt erőm sikítani, csak eldőltem az ágyon és azt hiszem elájultam. arra ébredtem fel, hogy valaki ráz. és a nevemet kiabálja: "Liz, Liz! Ébredj fel! Ne add fel!" Nyomkodta a mellkasomat és kiabált nekem. Hirtelen újra tudtam lélegezni. Aztán mikor kinyitottam a szemem már sehol sem volt, aki megmentett. A szüleim kórházba vittek és kiderült hogy súlyos asztmám van és kezelni kell. Egy hetet kórházban voltam és boldog voltam hogy éltem. Ebben az az érdekes, hogy aznap éjjel mindenki aludt a családból és nem volt nyitva a szobám ajtaja. Csak a halott fiúm hívott Liznek, mikor még élt. És talán neki köszönhetem, hogy élek. Ő tüdőgyulladásban halt meg. Most akkor mi történt? És hogyan tudnék vele kapcsolatba kerülni és mindezt megköszönni neki? Kérlek segítsetek!
2010. jún. 23. 14:33
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Igen, elmesélem. Előtte is voltak már légzéssel való gondjai. De nekem sose mondta el, gondolom nem akart megijeszteni vagy ilyesmi. Sose tűnt fel hogy beteg lenne, vagy szenvedne valamitől, mindig életvidám fiú volt, aki folyton mosolygott és imádott engem. Imádtuk a természetet.Egyik nap kimentünk futni a szabadba és elég hideg volt, megfázott. Sokat köhögött és nehezen vette a levegőt. Hazament. Aznap nem is hívott fel, elkezdtem aggódni. Nem vette fel a telefont. Másnap az iskolában nem bírtam tovább. Bementem a suli mosdójába. Berohantam egy WC fülkébe és felhívtam a húgát, aki jó barátnőm volt. Kérdeztem hogy mi van a Tamással, mert nem veszi fel. Csak hablatyolt össze- vissza, de semmi konkrét dolgot nem mondott. Ez nem vall rá. Aztán elmondta hogy mi történt. Emlékszem a szavaira.: " Nem akartam most elmondani, a tanulásra kéne koncentrálnod. Eliza, mikor hazaértünk megtaláltuk a szobájában. Meghalt." Ahogy kimondta az utolsó szót lecsaptam a telefont és nem hittem el neki. Sose hazudott, de ezt akkor nem tudtam elhinni. Hazafelé a buszon ahogy megszólalt a közös számunk kezdtem el bőgni, és mindenki engem nézett 2 megállóval előbb leszálltam és arra gondoltam, hogy ez az én hibám. Nem kellett volna ilyen időben futni. Miközben a közös helyünk felé futottam, ahol utoljára élve láttam végig sírtam. Mikor odaértem az erdőbe lefeküdtem a földre és órákig ott voltam. el is aludtam. És most lehet hogy én is meg fogok halni, mert miattam halt meg.
2010. jún. 23. 15:14
 12/33 A kérdező kommentje:
Egyébként ebben a hónapban halt meg Tamás legjobb barátja is. Balesetben. A barátnőm nem tudta egyik halálesetet sem feldolgozni és öngyilkos akart lenni. Eddig én tartottam benne a lelket, de már nagyon depressziós lett és jelenleg egy pszichiátriai intézetben gyógyul. Túl hamar kellett túl nagy feladathoz felnőnöm.
2010. jún. 23. 15:40
 13/33 A kérdező kommentje:
A Tamás 15 éves volt. a barátja 16. Igazságtalan az élet.
2010. jún. 23. 15:42
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém :(

Én szintén 14 voltam, amikor Szerelmem meghalt.. Ő drogos volt.. :( Valami különös kötelék volt közöttünk... Ő volt nekem az Igazi, azóta is ezt érzem..


15/L

2010. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ő volt az...

Sajnálom ami veletek történt, ez szörnyű:(

2010. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
:( Igen az, köszönöm az együttérzést, jó volt elmondani nektek!
2010. jún. 23. 16:37
 17/33 A kérdező kommentje:
16:26-os lány: sajnálom ami történt, tudom milyen érzés, nekem is ő volt az igazi, de sok rendes fiú van a világon, és mindig van kiút a sötétségből. :) Kitartás!
2010. jún. 23. 16:40
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, lehetséges szerintem is, hogy a barátod segített.

Őszintén sajnálom a tragédiát( a másik lányét is).:(

Kitartást kívánok!

( nekem múlt évben halt meg mind2 nagypapám és az egyik mamám is...úgyhogy nekem is eléggé "élénk" a gyász:( )

2010. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
57%
nem
2010. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést!:) Sajnálom én is a te tragédiádat.
2010. jún. 23. 17:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!