Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a barátom volt...

Szerintetek a barátom volt az? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. A szerelmem 8 hónapja halott. Pár hete egy éjjel felriadtam , mert rosszul voltam. Nem kaptam rendesen levegőt. Úgy éreztem hogy ezek az utolsó percek és tuti hogy meghalok. Egyáltalán nem jutottam oxigénhez. Nem volt erőm sikítani, csak eldőltem az ágyon és azt hiszem elájultam. arra ébredtem fel, hogy valaki ráz. és a nevemet kiabálja: "Liz, Liz! Ébredj fel! Ne add fel!" Nyomkodta a mellkasomat és kiabált nekem. Hirtelen újra tudtam lélegezni. Aztán mikor kinyitottam a szemem már sehol sem volt, aki megmentett. A szüleim kórházba vittek és kiderült hogy súlyos asztmám van és kezelni kell. Egy hetet kórházban voltam és boldog voltam hogy éltem. Ebben az az érdekes, hogy aznap éjjel mindenki aludt a családból és nem volt nyitva a szobám ajtaja. Csak a halott fiúm hívott Liznek, mikor még élt. És talán neki köszönhetem, hogy élek. Ő tüdőgyulladásban halt meg. Most akkor mi történt? És hogyan tudnék vele kapcsolatba kerülni és mindezt megköszönni neki? Kérlek segítsetek!
2010. jún. 23. 14:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Részvétem!!

Valószinü ő mentett meg. És ne keseredj el ha kapsz olyan válaszokat ami lekezelő.

Tudod valaki nem hisz ilyenekben,meg a csodákban sem.

Mert ez számodra egy csoda.

2010. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igen, ez egy igazi csoda! Várom mások válaszait is!:)
2010. jún. 23. 14:38
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
ha egyedül vagy,akkor gondolj rá erősen,és hangosan mondd meg neki amit szeretnél!Ennyi!És ne menj olyanhoz,aki sok pénzt kér,mert az gyanús!A médiumoknak ingyen kéne segítséget nyujtani,úgy hitelesebb is!
2010. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm!
2010. jún. 23. 14:39
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul,hogy elhunytak szelemei még amolyan őrangyal-féleként itt maradnak és lesik az alkalmat,hogy segíthessenek.A te élményed is ilyesmi lehetett.
2010. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő volt, ez olyan.. romantikus. olyan, mint egy filmben. örülj, hogy ilyen barátod volt, és részvétem..
2010. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Szerintem ő lett az őrangyalom! Bár nem vagyok benne biztos! Köszönöm a válaszaitokat!
2010. jún. 23. 14:42
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen. Én voltam a mindene, mert az anyukája meghalt az apukája meg külföldön dolgozott. Nagyon szerettük egymást. És nagyon hálás vagyok neki. Mindig a kellemes emlékekre gondolok, bár mindig elfog a sírás.
2010. jún. 23. 14:44
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
ne sírj :)
2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez 14évesen nagy csapás lehetett hogy meghalt a párod. Mi történt elmeséled? Hogyhogy nem vették észre hogy tüdőgyulladása van? Részvétem.
2010. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!