Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztatok már természetfel...

Találkoztatok már természetfeletti lényekkel milyen élményeitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kérub???
2010. jún. 16. 23:05
 12/20 A kérdező kommentje:
elegem van a medvedisznóemberből
2010. jún. 17. 14:57
 13/20 anonim ***** válasza:
42%
pedig en is lattam mar a medvedisznoembert, take me serial!!!!!!
2010. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocs hogy kérdezek de mi az a kérub????
2010. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja már tudom hogy mi az te zsidó vagy?
2010. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérub héber nyelven ha jól tudom angyalt jelent.
2010. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
google a barátod XD
2010. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Ezek életem legeslegmegmagyarázhatatlanabb élményei..

1. Úgy 2 évvel ezelőtt egyik barátnőm nálunk aludt, a tetőtérben. Ott van egy nappali, onnan nyílik 2 szoba. A nappaliban volt az ágy amin aludtunk. Fekszünk az ágyban, beszélgetünk, és pont rálátás nyílt az én szobámra. Egy nagyon erősen ragyogó fényt láttunk! Olyat, mint még soha életemben. Úgy kb. 10 mp-ig tartott, nem egyenletesen ragyogott. Bevilágította az egész tetőteret. A lámpánál ezerszer fényesebb volt, a mai napig nem tudjuk mi lehetett az, de majd' besz*rtunk.

2. Minden héten legalább egyszer, késő éjjel zenedallamot hallok, de nem tudom milyen hangszer lehet. Eléggé hátborzongató.

3. A szobám elég félelmetes hely, gyakran látok árnyékokat, fényeket, stb. Tavaly a TV magától bekapcsolt, de úgy hogy ki volt húzva a konnektorból. Utána ki is kapcsolt magától. Láttam.

4. Egyszer volt olyan, hogy egyik éjjel tök egyedül voltam a házban, és miután lefeküdtem, rá úgy 20 percre látom a szemem sarkából, hogy 2 magas ember áll az ágyam mellett, el-elmosódó körvonalakkal. Beszéltek hozzám, de nem értettem, inkább motyogásnak tűnt.

5. Két éve meghalt faterom, előző éjjel azt álmodtam hogy meghal.

2010. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Utcsó elég para volt, amiket írtál, de az apuddal kapcsolatos nem feltétlen az. Attól függ, h beteg volt, vagy teljesen váratlanul? Mert az enyém beteg volt sokáig, és én 4x is ezt álmodtam, ami logikus hisz általában azokról álmodunk ami mély nyomot hagy bennünk, de ha véletlen az tényleg para.
2010. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

velem az esett egyszer meg, hogy 2009. nyarán az iskolámmal táborozni mentünk kőszegre az alpokalja panzióba..4 en voltunk barátnők, 2-2en voltunk 1 szobába. Az 1. éjjel nem a szobatársammal aludtam, hanem cseréltünk, és én aludtam a másik barátnőmmel. két külön ágy volt az ő szobájukban, a miénkben, az eredetibe franciaágy. na mostkéső estig néztük valamelyik helyszínelőket egy ágyon a bnőmmel, utána ugye ez a másik szobába volt, ahol külön ágy volt, és mondtam a bnőmnek, hogy kapcsolja ki a tévét, én elmentem a másik ágyra, aludni..ő azt mondta, hogy nézi még, majd kikapcsolja..jó, én el is aludtam. Éjjel felébredtem, a telefonja az éjjeliasztalon világított kéken(amit nem tom hogyan mert pirosan szokott)..és a tévé meg ment..szóltam neki, h Fruzsi(úgy hívták)alszol?? kapcsold ki a tévét!! aludt már, a tv-kapcsoló az asztalon volt, és egyszerre kikapcsolt a tévé!!!nem tom h hogyan!!!úgy be voltam fo**va..fejemre húztam a takarót, alig tudtam elaludni!!!

Később arra gondoltam h talán a szálloda tévéi automatikusan kikapcsol egy bizonyos idő után, de nem tom, mert akk hogy hogy pont akkor ébredtem fel????

2011. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!