Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztatok már természetfel...

Találkoztatok már természetfeletti lényekkel milyen élményeitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Konkrétan még nem találkoztam eggyel sem, de azért hiszek bennük. Mondjuk őrangyalokban - volt néhány olyan eset, amikor bebizonyította az enyém, hogy igenis segít, ha kérem. Nem lehet mindent a véletlenre fogni:)

Meg aztán én hiszek a tündérekben. Lehet nevetni, hogy abban csupán a gyerekek hisznek, nem érdekel. Persze nem a mesebeli tündérekre gondolok, hanem a skandináv mitológiák és történetek tündéralakjaira, vagy mondhatjuk úgyis, hogy a természeti lényekben. Írországban például mai napig is erős a tündérhit, és történnek érdekes dolgok...


18/L

2010. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Fogtündér már hagyott ott 500 ft-ot egy fogamért!
2010. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt egy különös élményem régen amit a mai napig nem tudok hova tenni hogy álom,vagy valóság volt-e?

Éjszaka közepén felkeltem mentem ki a konyhába inni mert szomjas voltam de a nappaliba megrekedtem mert az ablak előtt lebegett egy nagy fényes gömb,zúgó hanggal egy-két másodpercig tudtam nézni majd ezt egy nagy villanás követte mint amikor belevakuznak a szemedbe és a kanapén fekve eszmélten föl az egészbe az az érdekes hogy ez egy emeletes ház 5. emeletén történt,nem szedtem be tudatmódosító szert ,arra tán még emlékeznék :D.

2010. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt nem is egyszer , mostanába nem tudom hogy képzelödök-e vagy sem de mostanába szoktam láttni hireteln dolgokat nem tudom ki veni potosan hogy miket de néha ember alakokat is öltenek de csak egy pillanatra látom öket remélem hogy nem lesz rosszabb ez a dolog.
2010. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Kísértettel találkoztam. Hárman béreltünk egy lakást és ott volt egy negyedik "lakó". Sokat szivattuk azokat, akik addig ilyen sztorikat mondtak. Koppantunk. 2 hónapig tudtunk vele együtt lakni, aztán december 22.-én inkább otthagytuk a kérót. Az ami ott volt az maga volt a gonosz.


Pokolian szégyellem magam azok miatt, amiket másra mondtam a hitük miatt....Sorry



Peace All!!!

2010. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Én rendszeresen találkozom a sötét oldal fekete boszorkányával aki mindig ártani akar nekem..Ő az anyósom....
2010. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ milyen magasságig mérjük a természetet... Ha földközelig, akkor láttam már egy két sast :D elég természetFELETTI volt :D
2010. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Egy dupla whiskey alkalmával igen :D
2010. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A Faterom meghalt 3 éve, az asztalon ahol üldögélni szokott, a tálcában a sok kacat között volt egy nagy csapágygolyó is..


A fél évvel a halála után került a kezembe, szabályosan ketté volt törve, pedig senki sem matatott ott..


Azóta sem jöttem rá hogyan lehetséges ez, hiszen ahhoz nem kis erő kell, hogy egy tömör acélgolyó eltörjön..

2010. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Én találkoztam egy Kérubbal
2010. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!