Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetségesnek tartjátok egy...

Cobra 11 kérdése:

Lehetségesnek tartjátok egy esetleges zombi apokalipszis kitörését?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdem a középsulit, de én konkrétan készülök egy apokalipszisre. Néztem már, hogy hogyan lehet megölni zombikat, tanácsokat apokalipszis esetére és néhány túlélési tippeket.Szeretném majd a Zombi túlélő kézikönyvet is. Nem tudom miért, de én komolyan készülök egy apokalipszisre!

2015. júl. 24. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb jönnek a reptoidok lelézerágyúzni minket, minthogy kitörne egy zombiapokalipszis.
2015. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 FüligJimmy88 ***** válasza:
8-as: amire én gondoltam, azt 9-es nagyrészt megválaszolta helyettem. Plusz még a harc az ivóvízért, meg hasonló nyalánkságok...
2015. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
" Az Ézsaiás 5:14 például megjegyzi, hogy a seol ’tágas, és végtelenül szélesre nyitotta száját’. Bár a seol már megszámlálhatatlanul sok halottat „nyelt el”, úgy tűnik, folyton még többre vágyik (Példabeszédek 30:15, 16). A szó szerinti sírhelyektől eltérően, melyekben korlátozott számú halott fér el, ’a seol nem elégszik meg’ (Példabeszédek 27:20). A seol soha nem telik meg. Nincsenek határai. A seol vagy a hádesz tehát nem szó szerinti hely, mely egy adott ponton van, hanem a halottak közös sírja, az a képletes hely, ahol a legtöbb ember halálalvásban van. "
2015. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Elég érdekes dolgok kellenének egy ilyen életforma létrejöttéhez.

S világ irányítói most elvannak foglalkozva harmadik világháboru végső előkészületeivel.

Inkább arra készülj és keress menedéket.

2015. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Siman lehetseges. Mivel csomo betegseget meg virust nem ismerunk es lehet az egyik ilyen betegseg tunete pl a teboly es az hogy a fertozott ember ratamad a meg nem fertozotre.

De akar egy kiserlet soran is elszabadulhat egy nem tudom milyen leny( manapsag mar olyan dolgokal kiserleteznek hogy az mar valami csuda) es akkor az kezdi terjeszteni.

2015. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a zombis könyv bi bi bi amúgy eléggé vicces olvasmány :D
2015. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 raudaeirikr válasza:
A veszettség pont ilyesmi, és egyes mérgek is okozhatnak hasonló jelenséget. Nem igazi "élőhalottság" persze, és vagy elmúlnak, vagy túl gyorsan ölnek egy "zombiapokalipszis" kialakulásához. Mérgek ugye nem ragályosak. A veszettség lassabban, de így is túl gyorsan öl, és túl sokan immunisak rá (az emberek 90%-a, csak nehéz megállapítani és így nagy lutri, ezért mindenkit beoltanak ha veszett kutya mar meg - kutyáknak egyébként csak 10%-a immunis rá). Megeshet viszont, hogy kegyes adószedő uraink által üzemeltetett orvosi vagy/és haditechnikai vagy szimplán "kutatjuk oszt' maj' jó lesz valamire" célokat szolgáló laborjaiban kialakul egy olyan veszettség, ami lassabban öl és fertőzőképesebb. Mivel a veszettség vírus, így talán a spontán mutáció sem zárható ki. Az biztos, hogy az ily módon ámokfutóvá "zombult" emberek nem lesznek túl veszélyesek, csak messzire el kell őket kerülni, amíg maguktól megnyekkennek. Még abból adódhat egy kis plusz gond, ha túl sokan immunisak, de fertőzőképes hordozók, akkor többször is kiújulhat a banzáj. Fokozhatja a mókát, ha az immunitás nem örökletes: el tudok képzelni egy immunis anya méhében növekvő nem immunis magzatot, aki már születése előtt tombolni kezd...
2015. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!