Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tennél ha hirtelen beköszö...

Mit tennél ha hirtelen beköszöntene egy zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
pl. hol és kivel keresnél menedéket ?

2014. jan. 4. 11:44
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
80%
Én igyekeznék valami magas hegyen, ahol van termékeny felföld, valami menedéket építeni :D
2014. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
76%
Panelban lakok. Elugranék barátnőmért, elvinném hozzánk, aztán kifosztanám a sok nyuggert a lépcsőházunkban. Ha a nyuggereknek már nincs több kajájuk, akkor szemben lévő coopot fosztanám ki.
2014. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
80%
Elindulnék délnek maximum 2 emberrel. Keresnék egy hajót. Ha ez a terc befuccsolna akkor is mozgásban maradnék valakikkel vagy egyedül. Viszont senkinek nem állnék meg, senkinek nem segítenék. Persze társnak barátokat keresnék. De akkor se többet 4-5 főnél. Nem lenne túl előnyös ha sokat lennénk. Több a hiba lehetősége.
2014. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
90%

Beállnék közéjük amúgyis lusta vagyok 2ségbe esni fel sem tűnne nekik, hogy ott vagyok-e állítólag a számba

megalszik a tej.

2014. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezek a zombi apokalipszisek úgy szoktak történni, hogy világméretű fertőzéstől az emberek nagy része zombivá válik és a maradékok agyát eszi.


Így szinte biztos, hogy egy ilyen alkalom bekövetkeztekor magam elé tartott kézzel hörögve és félig lerobbant arccal keresném a még egészséges menekülteket...

Egy ideig egész jól ellennék, hiszen a kérdezőnek hála most megtudom, hogy ki hova bújna! ;)

2014. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
96%
4#: aztán meg lesnének a zombik, hogy miért nem eszel bele az emberekbe. Végül kénytelen lennél megenni valakit, hogy ne kételkedjenek bennedXD
2014. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Kertvárosba lakom, tehát nagy placc kevesebb ember, minden körbe van kerítve, annyira nem kéne parázni, de imádkoznék, hogy a légpuskámmal ha fejbe lövöm azt megérezze.

valószínűleg lopnék egy motort meg szereznék fegyvert a pár km-re lévő boltból aztán lőném őket, utána körbe néznék hol lehetne elbarikádozni magam, majd kifosztanék 1 supermarketet amivel pár hónapra elég lenne a kaja pia.


igazából én tökre bírnám, úgyis unom már az életem így legalább nem kell megfelelni a társadalomnak és ingyen hozzájutnék ahhoz amihez amúgy soha.


ha meg elkap 1 zombi puff, 1 percig szenvednék max és kész.

2014. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
86%
#6 Akkor emberhúst ennék amúgy sem vagyok válogatós, amit elém tesznek megeszem.
2014. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Arimateia válasza:
67%

Valószínűleg már rég zombi lennék én is, mire kiderülne mi történt...


Ha netalán megúsznám a zombulást:


1, Fegyvert veszek magamhoz.

2, Elmenekülök a legközelebbi biztonságosnak tűnő helyre.

3, Ha látok még normálisakat magam körül, igyekszem velük együtt maradni.

4, Az ideiglenes menedékben számba venném a lehetőségeket.

5, Megpróbálnám felvenni a kapcsolatot a szeretteimmel és a hatóságokkal.

6, Ha van esély valamely szerettem megmentésére, akkor elindulnék érte, vagy ő hozzám, amelyik célszerűbbnek tűnik.

7, Szereznék járművet.

8, Megcéloznám valamelyik börtönt menedéknek. (Bp-i vagyok.)

9, Útközben megállnék élelemért.

10, Ha eljutok a börtönbe, ott várnám ki az apokalipszist.

2014. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen zombinak sminkelném magam és zombit alakítanék:D
2014. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!