Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tennél ha hirtelen beköszö...

Mit tennél ha hirtelen beköszöntene egy zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
pl. hol és kivel keresnél menedéket ?

2014. jan. 4. 11:44
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:

Tegyük fel "szerencsénk" van és csak WD féle buta zombik vannak.

(Ha nem ilyenen hanem,gyorsak,erősek,stb akkor m1 mert már meghaltam)

Szerencsés vagyok mert van egy autószerelő műhelyem szóval azzal nem lenne gond ,hogy kocsit keressek habár ezt nyilván más is tudja,Szal gyorsan elhoznám a legjobb kocsit.(meg persze szerszámokat stb ha bekrepálna a gép)

Aztán mivel nem értek a lőfegyverekhez valszeg meg se próbálnék szerezni inkább késeket vagy tompa fegyvereket keresnék...szamuráj kard,baseball ütő,stb


Ha ezek megvannak akkor jöhet a kaja/pia. magas kcal tartalmú ételeket lopnék ill valamilyen víztisztító szerkezetet vagy valami olyan dolgot amivel majd megtudom tisztítani.(nincs értelme több 100 liter vizet vinni szerintem amikor ezrével vannak tavak/folyók stb)


Nem maradnék 1 helyen az biztos, folyton mozgásban probálnék maradni szóval nem barikádoznám el magam 1 helyen.(szerintem ez a legnagyobb butaság mert az étel elfog fogyni és ha körbevesznek vagy egyszerűen elfogy a közelben az élelem akkor ennyi volt)


Ha túléli a családom akkor nyilván velük probalnek túlélni de ha nem akkor másokat(barátok/ismerősök ) nem keresnék meg...(sosem lehet tudni mit hozna ki egy ilyen helyzet valakiből...nem is akarnám megtudni)



Nagyjából ennyi...ha nem zombik lennének de ahoz hasonló világvége akkor is ezt csinálnám.

2017. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 ElectriGh0st válasza:
Nekem könnyű dolgom van hisz amúgy is egy eléggé antiszociális vagyok. Szóval embertársra nagyon nincs szükségem, meg nem is szoktam emberekkel beszélgetni. Meg maga a téma miatt eléggé nomád körülményekhez szoktattam hozzá magam. Szóval hála a jó istennek nem hinném hogy a fertőzöttek elsők között lennék. De amúgy keresnék egy 1 emeletes házat, ahol az emelethez vezető lépcsőt lebontanám, és az emeleten élnék. Kaját azt meg majd a szokásos "lootolással" szerezném be. Egy magas hegyre nem lenne értelmes felmenni, mert ott a nagy hideg miatt nem lehet kaját termelni.De nagyon mezőgazdaságosan nem nagyon lehetne kaját termelni, mert az ott elültettet termés eléggg későn érik meg, vagy ha jön egy penész vagy valami parazita gomba akkor akár az egész évi termésnek is annyi lehet.
2017. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Ez hülyén hangzik de én örülnék,komolyan..

Olyan jó lenne lelőni őket,persze ha elkapnak már nem olyan vicces

2021. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
0%

Az ágyam felhajtós

Oda bújnék

De remélem ezt most nem olvassák a zombik

2021. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!