Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt valaki aki zombik...

Van itt valaki aki zombik esetleges kialakulása és esetleges zombi- apokalipszis után kutat?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekel a téma, és attól tartok lassan tarthat itt a tudomány.

2013. jún. 11. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudomány? Mi köze a tudományhoz?
2013. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tudomány a gépekkel fejlesztett emberek felé tart nem az élő-halott emberek kialakítása felé. Néha ismeret terjesztő műsorokat is nézhetnél nem csak horror filmeket
2013. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: tudomány elég tág fogalom a biológia, virológia is ide tartozik.


3. válaszolónak: nem igazán nézek horror filmet, ismeretterjesztőt viszont elég sokat, egyszerűen csak foglalkoztat. Amúgy igazad van a jövő a nanorobotoké de ezzel ellentétben egyre több betegség is jelenik meg. Gondolok itt a H7N9, korona vírus stb. És én nem is az élőhalottakra gondolok hanem esetleg a veszettség mutációája. Élőhalottak természetesen nincsenek.

2013. jún. 11. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg visszaemlekszel, kb. egy eve, lassan egy eve volt egy jopar 'baleset' pl. Floridaban, ahol egy ficko meztelenul megtamadt egy masikat es elkezdte enni az arcat konkretan. Mar elkezdodott. Az h valoban lesz e zombi apokalipszis olyan ertelemben ahogy kerdezed, lehetseges, de nem hinnem. Viszont ilyen esetek egyre jobban fognak felbukkanni. Meg nincs vege.
2013. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

5. válaszoló, ilyen valóban történt? Tudnál esetleg üziben valami forrást küldeni?


Egyébként véleményem szerint bármikor előfordulhat. Én nem igazán a tudománynak tulajdonítom ezt, sokkal inkább Istennek. Igen, most kinevethettek, de én hiszek Istenben, olvasom a Bibliát is, éppen ezért tartom elképzelhetőnek, ugyan is a Bibliában bizony akad néhány utalás erre... Nem konkrétumnak mondanám, sok mást is bele lehet képzelni, de vannak ijesztő és megmagyarázhatatlan dolgok azokon a lapokon, amire azóta is sokat gondolok...


Egyszóval igen, szerintem lehetséges.

2013. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem nagyon érdekel a téma.
2021. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!