Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tennél ha hirtelen beköszö...

Mit tennél ha hirtelen beköszöntene egy zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
pl. hol és kivel keresnél menedéket ?

2014. jan. 4. 11:44
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
81%
Kihívnám a mentőket, mert megőrűltem.
2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
94%
A zombik agyra mennek... úgyhogy én mentességet élvezek
2014. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
60%
felébrednék
2014. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ha nem zombulnék meg az első pár órában többmillió embertársammal egyetemben, akkor valószínüleg..ö élném az életem?

Nem értem miért van az, hogy mindenki rögtön nekivágna az ismeretlennek. jó, városban megértem. De miért gondolnátok, h örökké tartana a szupermarketek tartaléka? Valószínüleg pár nap alatt szétkapkodnák.

Az mondjuk, tényleg fontos, hogy lehetőleg ne a hadsereg által megtisztítandó zónába tartózkodjunk, de gondolom a kérdező már a végső kászoszhangulatra gondolt.

Attól is függ, hogy milyen típusúak a zombik. Mert a sprintelő fajtájúak elől nem igen jó futni. Felmászni valami baromi magas helyre, és várni a csodára.

Azt sosem értettem a zombikkal kapcsolatban, hogy a rodhadó izmok, és inak hogyan képeseg mozgatni a csontokat. Nem kellene egy idő útán elbomlaniuk? Merthogy halottak, és nem újúlnak meg.

Akkor a zombik elleni leghatásosabb fegyver egy mázsa döglégy, amik egy idő után megteszik a hatásukat. :)

2014. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
DragonForce Soldier of the Wasteland on, és mehet a vadászat
2014. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
Én visszaköszönnék neki.
2014. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 dragonkalo ***** válasza:
100%

Kimásznék a 3. emeletről a többi tetőre,majd amíg tart azokon menekülnék,hogy ne lássanak meg a zombik.Lopnék egy kocsit(lehetőleg valami nagy jeepet,és azzal keresnék egy wifi helyet,majd megnézném a fegyverboltok helyeit,elhajtanék oda,bepakolnék minden földi jóval ottan.Majd kapcsolatot létesítenék szeretteimmel,barátaimmal,ismerősökkel akikben jobban megbízok.Elindulnánk valami nagyobb városba,ahol több a kaja,meg keresnék valami nagyon védett házat,ami még zombi mentes (pl. börtön,híresség háza).


Megpróbálnék túlélni,irtanám a zombikat,mint állat.

2014. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
17#: Wifi...XD Víz is csak addig lesz, amíg van a víztoronyban... 5 perccel a bál előtt késő megtanulni táncolni. Ha valamit le akarsz tölteni azt töltsd le most:P
2014. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 dragonkalo ***** válasza:

Jóvan,akkor először töltök app-ot :D

Jó,de a víz az üvegekben nem romlik meg,tehát sokáig lesz.Csak sietni kell az elkapkodással (erre kell a fegyver).

2014. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Kedves dragonkalo. Én a hejedben azért egy kicsit átgondolnám.

A tetős menekülés nem rossz, csak az a baj, hogy nem mindenhol vannak tetők. Mert tetőkhöz ház is kell (kivéve persze Mekk Mester :) ).Magyarország meg nem éppen a metropoliszairól híres. + Nem biztos, hogy minden tető összeér.

A zombulást követően valószínüleg csak a megfelelő járgánnyal rendelkezők maradnának életben az utakon. Tehát a dzsippek alapból ki vannak zárva. Mert aki éppen úton van, az nem száll ki belőle. Kivéve persze, ha elromlott, el van torlaszolva az út. De akkor te sem tudnád használni. Ami a parkoló autókat illeti, nos azok be vannak zárva, és nincs kulcs. Merthogy mindenki magánál hordja. Lehetséges, hogy a pánikban a kocsijuk felé menekülnek az emberek, de te nem tudod, melyik kié.

Az úton fekvő hulláknál való slusszkulcskeresés pedig nem a legjobb mód a túlélésre.

Nos, igen. Mint azt már említették a nem biztos, hogy lenne wifi, de ha valami csoda folytán megmarad a net, akkor én kerülném a nyilvános hálózatokat. Ezek általában bevársárlóközpontokban, stb helyen vannak, ahol mindig sok ember, a zombulás után zombi tartózkodik. Plusz nem biztos, hogy a megmaradt aksit wifizésre kellene használni. Inkább nézd meg most, míg nem késő.

Fegyverboltok. A pánikot követően mindenki ide akar majd menni fegyvert szerezni. A tulaj két dolgot tehet, vagy szarrálő mindenkit (téged is, vagy netán már hamarabb kipurcant. Tehát nem csak te leszel a boltban, mások is, ami konfliktust eredményezhet. Mert miért adnák oda neked a fegyvert, mikor meg is tarthatják. Ha később, a populáció csökkenése után nézel be a bótba, akkor 3 dolog lehetséges:

Vagy már teljesen ki van pucolva, és nagy kockázatot vállaltál azzal, hogy elhagytad eddigi helyedet. Mert azt esetleg más is lenyúlhatja.

Mindenki le van mészárolva a tulaj jóvoltából. És, mivel tudja, hogy miért jöttél, és mert nála van a fegyver, és mert megteheti. Simán belédereszt egy két golyót.

A bolt még nincs kifosztva, és vérengző boltos sincs a közelben. Kirámolás közben egy-két zombi bekerült a tömegbe, tehát baromi sok zombi, mert mindenki fegyverért jött. Lehet, hogy te is köztük vagy.

Ha netán sikerülne megoldanod a kocsiproblémát, akkor sem tudnád hajtani, mert az utakon dugó van. A benzin is fogyó dolog, meg a hangkeltés sem túl előnyös.

A kapcsolatlétesítéssel van egy kis probléma. Ha eddig nem kerested fel ismerőseidet, akkor vagy halottak, vagy éppen te vagy halott, vagy fingod nincs, hol vannak. A mobilhálózat az első pár órában teljesen túlterhelődik, vagy megszüntetik, vagy megszűnik.

Nagyobb város. Több ember. Több zombi. Inkább a nagyobb városokból kellene kifelé menni. A betonban meg nem terem meg a paradicsom. A boltokra, bev.központokra a fegyberbolthoz hasonló körülmények jellemzőek. Talán nincsen gépfegyveres tulaj., viszont jóval több zombi.

Börtön. Hát a börtönök nem az alacsony népsűrűségükről híresek. Ha oda is bekerült a vírus, akkor nem jó oda menni! Ha meg nem, akkor a kiéhezett rabok legfeljebb csak egy nagy lyukat látnának benned :)Mielőtt odadobnának a zombiknak, merthogy etetni nem fognak.

Hírességek háza. Talán ez még elfogadhatónak tűnik, de zombiapokalipszis közepette nem hinném, hogy lehetne válogatni. Ez nem volt híresség, ide nem megyünk be.

Azonban fennáll annak a veszélye, hogy a védett helyeket már elfoglalták, mert védettek. Vagy ha ott nem volt járvány, akkor még vannak emberek. Konfliktus. Ha túléled az eddigieket, akkor ezek fognak kinyírni, mert oda mentél.

A zombi irtásról. Nos sosem tudhatod, mivel állsz szemben. Hogy terjed a vírus. Mi van, ha egy csepp vér is elég a bőrödre? Ha nincs más választásod, akkor persze mindenképpen harcolnod kell. De ne keress konfliktusokat. Ne állj le zombit irtani az utcán, mert elébb-utóbb, inkább elébb lenyomnak. És neked csak egy életed van.

Néhány jó tanács:

+Kényelmes ruha legyen rajtad, ami nem korlátozza a mozgásodat. pl. Ne strandpapucs.

+Kerüld a zombikat.

+kerüld a zombinak tűnő embereket

+kerüld a harapásgyanús embereket

+kerülj el mindenkit

kivéve, ha van egy jó ismerősöd, aki veled van, őt ne kerüld el

+Mindig legyen nálad valami közelharci fegyver.

+Fejre célozz, mert a fegyverek beragadhatnak a bordák közé

+minig nézz a hátad mögé

+lehetőleg viselj hosszúujjú felső, magas nyakkal-zombi a filmek szerint a nyakra megy.

+szerintem a zombik nem képesek átharapni a ruhát, ha az többrétegű, legalábbis nem tépik szét a fogukkal. Téged még megharaphatnak. Téli dzseki vs zombifog- kíváncsi vagyok, mi lenne.

+ ha megharaptak, nem nagyon kezdj öncsonkításokba (ujj még belefér) mert csak rontod a túlélési esélyeidet. Igy legalább utolsó perceidet nem kell lábad levágásával töltened. De ha van egy mentős haverod kéznél, akkor nekem mindegy. Miközben a szívverésedet hallgatja, te a nyakába harapsz, mert nincs rajta szöges nyakörv.

+Ha nő vagy, akkor mindenképpen légy férfi(ak)közelében. Mert mi ösztönösen megvédjük a másik nem képviselőit, akár meggondolatlanul cselekedve. Ha férfi vagy, kerüld az ilyen okból közeledni kívánó nőt. Vagy nem :D

+Szerintem így is hosszúra sikeredett.

2014. jan. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!