Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetségesnek tartjátok egy...

Cobra 11 kérdése:

Lehetségesnek tartjátok egy esetleges zombi apokalipszis kitörését?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdem a középsulit, de én konkrétan készülök egy apokalipszisre. Néztem már, hogy hogyan lehet megölni zombikat, tanácsokat apokalipszis esetére és néhány túlélési tippeket.Szeretném majd a Zombi túlélő kézikönyvet is. Nem tudom miért, de én komolyan készülök egy apokalipszisre!

2015. júl. 24. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2015. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Nein!!


De kulonben is...Ha netan feltamadnanak a halott emberek, csak csontvazak szaladgalnanak, mert a testuk mar lebomlott.

Es megis miert akarnanak artani nekunk? Miert bantanåk szeretteiket?

Megalapozatlan badarsag ez az egesz.. Ne keszulj semmire! Nagyon nagy csalodas erne :')

2015. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Elsősorban örülök, hogy már hazánkban is ellátogatott. a Cobra 11 című filmsorozat. Másodszor nem hiszem, hogy kitörne egy ilyen zombi hülyeség, és egy jó tanács. Végez magaddal, mielőtt ők végeznének veled!
2015. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most ugye vicc?

Nem lesz soha ilyen apokalipszis... Túl sok filmet néztél :D

2015. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
En meg akar eselyesnek is tartom ezt a dolgot , es nem feltetlenul arrol beszelek hogy feltamadnak a holtak hannem arrol hogy feluti magat a Foldon egy ilyen jellegu jarvany ami "zombikka" teszi az embereket , mert hat sosem lehet tudni amik mar vannak ebben a vilagban . De kedves kerdezo azt sosem tudhatod hogy ha kitor az apokalipszis te nem valtozol at zombiva es akkor hiaba valo ez a nagy keszulodes hogyha teis egy leszel kozuluk :)) Mondjuk mar enis beszelgettem errol egy emberkevel aki igazi szakerto volt ebben a temaban mert olvasta a Zombi tulelo kezikonyvet es igazan jo tippeket adott a zombik ellen ugyhogy en meg eselyes lehetek a tulelesre felteve ha en sem valtozom at :)
2015. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz zombi apokalipszis.

De olvastam hogy a Pentagonnak van terve zombi apokalipszis esetére.

2015. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 FüligJimmy88 ***** válasza:
Ha jól tudom, a zombi élő halottat jelent, ami kapásból paradoxon. Ha él, akkor még nem halt meg. Egy apokalipszis szerintem több mint valószínű olyan 30 éven belül, csak nem a zombik által... De ez csak a magánvéleményem. Szerintem inkább a tanulásra fókuszálj, mert ha mégsem lesz apokalipszis ott leszel meglőve nulla tudással... Közben azért gyúrjál is, az sosem árt.
2015. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolso akkor szerinted milyen apokalipszis varhato ?
2015. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A zombi apokalipszis már régen kitört! Egy csomó agyhalott zombi szaladgál az utcákon! És egyre csak több lesz.


Nem harapással terjed, hanem mindenféle elektronikus eszközökön és "izmusokon" keresztül, így SOKKAL nagyobb a fertőzés veszélye, mint a "hagyományos" filmbéli zombi apokalipszisek esetén!


Nem javaslom, hogy leöld őket, mert az büntetendő cselekmény és a filmekkel ellentétben itt van esély (akármilyen halvány is) a gyógyulásra, valamint maguk az agyhalottak csak másodlagos terjesztők, ha megszűnik a forrás, akkor megszűnik a fertőzés.


Csak próbáld kerülni ezt a közeget és nem lesz baj :)

2015. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tegyük fel csak nagyon elméleti szinten, hogy mi lenne ha kitörne egy ilyen "zombiapokalipszis". Honnan tudod, hogy azok a dolgok amiket megtanultál hatásosak-e/tükröznének-e egy valódi helyzetet. Mivel ilyen még azelőtt nem történt ezért senki nem tudhatná előre, hogy mire számítson. Már csak ezen kis indok miatt is teljesen felesleges ilyen miatt izgulnod.
2015. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!