Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehet?

Milyen lény lehet?

Figyelt kérdés
Enyhe kellemetlen szagok vannak a lakásban és mellé hűvös fuvallat társul hozzá. Amikor egyedül voltam a mai nap a hűtő ajtaja kinyílt és vissza csapódott. Hiszek az ilyenekben, de sajnos ez megtörtént és nem beképzeltem. Lehetőleg olyanok válaszaira lennék kíváncsi, aki hisz benne, aki nem hisz benne kérem kíméljen meg a válaszától!

2015. júl. 24. 18:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre hogy lehetne normális válaszokat adni?
2018. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 BlackRainbow666 válasza:

Szia!

A szag csak akkor jelenthet termeszetfeletti entitast hogy ha tetem vagy dog szagot erzel.

A huto nyitodasa lehet termeszetfeletti entitas de akkor eleg erosnek kell lennie mert az atlagos entitasoknak annyi erejuk van hogy a fuggonyt bizergaljak. Erosebbeknel lehet az hogy az elektromos eszkozokkel jatszanak vagy egyebb nehezebb sullyu vagy mozgasu targyakat mozgatnak. A hideg fuvallat lehet egy entitas de lehet akar a haz ho benttartasanak hibaja is. Az egesz attol fugg hogy milyen napszakban vagy hany orakkor fordul elo. Esetleg jartal valami olyan helyen ahol meghaltak vagy meghalnak emberek (korhaz, idosek otthona, szanatorium stb.), vagy esetleg a hazatokban elt-e valaki elottetek vagy halt meg ott?!

Ha esetleg van kedved errol beszelni akkor irj nekem privatban.

2018. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!