Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ehhez mit szóltok? (képek)

Ehhez mit szóltok? (képek)

Figyelt kérdés

Tündék,manók ki hogy nevezi őket.


[link]


[link]


Itt UFO kedvelőknek valami amit nem kommentálok. :D


[link]


Ettől ne ijedjetek meg, valami hal ember féle;


[link]


ha minden igaz akkor az egy sellő ott a háttérben;


[link]


ez viszont hatalma lehetett;


[link]


ez se kicsi;


[link]


khm... :D


[link]


lehet, hogy pont egy nefilim;


[link]


[link]


jó éjszakát;


[link]



2015. júl. 10. 01:56
1 2 3
 1/22 Missi_Key ***** válasza:

cuksi. források?

hol lehet ezeket megnézni. lehet kérni tudományos bizonyítékokat, pl dns mintát?

2015. júl. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
tudományos bizonyíték? :D ez nem az a kategória
2015. júl. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ilyen manót, vagy gnómot vennék. lehetőleg 18 év feletti ivarérett példány érdekelne!
2015. júl. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

3.

Minek az neked? :D

2015. júl. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."


Einstein

2015. júl. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Pár éve lefotózták a Malawi tavi tropheusembert is, na ehhez mit szóltok szkeptókáim?

[link]

2015. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!


Én adok érte 50 dolcsit!

(3-as voltam)

2015. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ebben kivételesen Missi Key-vel kell egyetértenem. Ezeknek csak akkor van értelme, ha bizonyítani is tudják, hogy eredetiek. Ha nyilvánosan végeznék a vizsgálatokat (az utólagos eredménykiadás még mindig hamisítható, ha nem látjuk magát a vizsgálatot, nem biztos hogy az a tényleges eredmény amit megadnak), és tényleg az jönne ki, hogy ezek eredetiek (ugyanis nem nehéz ilyeneket összedobni/kifaragni), akkor már van egy alap. Ha ezután megállapítják, hogy nem sima "egyéni mutáció" alapján lettek ilyenek, akkor már egész hihető. Amíg ez nincs meg, addig ez csak egy feltevés.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm azt a sok szkeptikus választ, de köszönöm az értelmes válaszokat is.

Komolyra fordítva a szót, halvány gőzőm sincs mi a helyzet a tündékkel, manókkal,viszont ami az oríásokat meg a nefilimeket illeti az már egészen biztosan sokkal közelebb áll a realitáshoz mint amennyire néhányan azt feltételezik.

A Biblia;


(5Móz 3:11)

"Mert egyedül Óg, Básánnak királya maradt meg az óriások maradéka közül. Ímé az ő ágya vas-ágy, nemde Rabbátban az Ammon fiainál van-é? Kilencz sing a hosszasága és négy sing a szélessége, férfi könyök szerint."


A biblia.hu ismertetője szerint az Ószövetségben a hosszúságmérés alapegysége a „könyök” (a régi Bibliában „sing”). A könyökhossz az a távolság, amely egy átlagtermetű ember alsókarjának hossza a könyökétől a középső ujja hegyéig. Elnagyolt számítás szerint fél méternek szokták venni, pontosabban pedig 44,4 cm. Az „arasz” a könyökhossz fele: 22,2 cm.


Számítsátok ki mekkora lehetett Óg.


Hallottatok már a husvét szigetekről?

Íme nézzetek utána;

[link]


Lehetséges, hogy ezek nefilimek voltak?


[link]


[link]


[link]


A kérdés csak az, hogy miért titkolják őket?

Minden más ott van a hírekben, ott van a címlapokon, de ezekről szinte semmi ott porosodnak a múzeumokban.

Miért!? Ezt mindenki válaszolja meg saját maga.


[link]

2015. júl. 10. 13:16
 10/22 FüligJimmy88 ***** válasza:

Egyrészt: nem győzöm hangsúlyozni, hogy egy fénykép ma már nem bizonyít semmit.


Másrészt: most komolyan a bibliával rukkolsz elő? Tisztelem a hitét mindenkinek, de akkor is... Csak azért elhinni valamit, mert valaki leírta azt több száz vagy ezer éve? És még én vagyok a szkeptikus... Igen az vagyok. Mert nem hiszek el bármit, hanem GONDOLKODOM a dolgokon. Kövezz meg. Én a tudományban hiszek, a tudomány pedig a megfigyelésen alapul. Nem pedig a szóbeszéden, amit aztán akárki leírhatott. Képzeld csak el mekkora felfordulás lenne ennyi erővel 500 év múlva, ha megtalálnák a csillagkapu-sorozat forgatókönyvét.


Ettől persze még lehettek 20 méteres emberek meg 20 centis tündérek. De egyvalami tény: tele van a világ idiótákkal, akik abban lelik a kedvüket hogy másokat átvernek. És hurrá, itt van a 21. század és az ő nagy szüleménye, a photoshop, amivel egyre élethűbben lehet képeket torzítani, úgyhogy ez egyre kevesebb erőfeszítésbe kerül nekik. Akkor most szűrd ki a sok fals képből a valódikat. Érted? Szeretném elhinni ezeket a dolgokat, csak sajnos nem tudom.

2015. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!