Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ehhez mit szóltok? (képek)

Ehhez mit szóltok? (képek)

Figyelt kérdés

Tündék,manók ki hogy nevezi őket.


[link]


[link]


Itt UFO kedvelőknek valami amit nem kommentálok. :D


[link]


Ettől ne ijedjetek meg, valami hal ember féle;


[link]


ha minden igaz akkor az egy sellő ott a háttérben;


[link]


ez viszont hatalma lehetett;


[link]


ez se kicsi;


[link]


khm... :D


[link]


lehet, hogy pont egy nefilim;


[link]


[link]


jó éjszakát;


[link]



2015. júl. 10. 01:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én mindig is tudtam, hogy létezik ilyesmi!!!!!!!!

Igeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnn! :DDDDDDDDD

2015. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Tisztelt FüligJimy! :)


Elnézésedet kérem de azt hiszem, hogy egy kicsit mellélöttél.

Én nem fogok senkit megkövezni, én hiszek te meg nem hiszel, ennyi a különbség közöttünk.

De én nem a képeknek hiszek mert ha nem lennének a képek akkor is hinnék.

Istenbe hiszek, és tudom, hogy a Biblia Isten szava de ettől függetlenűl én tiszteletben tartom a te hitedet is.

Nem akarom én rád erőltetni az én hitemet csak egyszerüen megmutattam néhány képet amelyek lehetnek akár igazak is.

A tündéket meg a manókat én sem tudom elfogadni mert a Biblia nem ír róluk, de ez még nem jelenti azt, hogy ne léteztek volna, én úgy vagyok vele, hogy mindaz amit a Biblia megemlít elég fontos ahhoz, hogy tudjunk róla, amit meg nem említ meg azt azért nem említi meg mert nem annyira fontos, hogy tudjunk róla, de ez még nem jelenti azt, hogy ne létezne.:)

Úgyhogy nyugi kedves barátom nem ítéllek el. :)


További szép estét!

2015. júl. 10. 20:18
 13/22 FüligJimmy88 ***** válasza:

Pardon: én nem azt mondtam hogy nem hiszek, hanem hogy a tudományban hiszek.

De persze abban sem mértéktelenül. Mert egy tudományos tétel is csak addig áll, amíg nem cáfolják meg valami mással.

Ami Istent illeti: elég elvont fogalom, tehát érted, a keresztények Istennek hívják, a muszlimok Allahnak, az indiánok Nagy Szellemnek, stb., de voltaképpen ugyanarról van szó. Csak minden vallás máshogyan öntötte érthető formába. De ettől még az is benne van a pakliban hogy mindegyik vallásnak igaza van, meg az is hogy egyiknek sincs. Én a részemről maradok a tudományos megközelítésnél, csak nem bigottul. Azt például nem hiszem el hogy a fény a leggyorsabb a világon. Például. De emellett a Zen bölcsességeket szívesen olvasom. Szóval a vallásokat sem vetem meg, csak egy ilyen kis önző genya vagyok, hogy csak annyit merítek belőlük, amennyi nekem hasznos. Pont.

De azt remélem belátod, hogy van egy csomó aberrált, akik buherált képekkel berzerkednek. Én nem értek hozzá, vannak akik ki tudják szúrni a hibákat, de pl. a 6. képen, amit belinkeltél, a felső csávó fényvisszaverő mellényének rikítania kéne a koponyán. Mert olyan élénk a színe, hogy mindenről visszaverődik méterekről. Például.

2015. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Na igen levelekbõl,botokból,elefántcsontokból jó szobrászokkal és jó fenyképszerkesztõ programmal kész is a paranorma :D
2015. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Na jólvan akkor :)


Mondjátok meg, hogy mi a különbség,


e-között;


[link]


És e-között;


[link]


Nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok, hogy miképpen lehet eldönteni a két kép hitellességét. :)

2015. júl. 11. 13:03
 16/22 FüligJimmy88 ***** válasza:

Mondtam, hogy nem értek hozzá. Keress valakit, aki ért a photoshophoz, ő biztos tud találni olyan nyomokat, amikből kisül, ha turpisság van a dologban.


De amúgy meg műanyagból is lehet csinálni ilyen bazi nagy csontvázat, csak mondjuk nem sok értelme lenne. Bár... A természettudományi múzeumban van egy életnagyságú mamut-szobor, tök élethű, szőr borítja meg minden, kiskoromban frankón azt hittem hogy kitömött :) De ami itt a lényeg: ki kéne deríteni, hogy melyik múzeumban van, mert ha tényleg ott van, akkor több kép is készülhetett róla. Meg akkor valami infót is biztosan lehet találni a múzeum honlapján, hogy "igen, ez egy frankó csontváz, ez és ez találta itt és itt ekkor és ekkor", vagy hogy "ez csak egy kis turistacsalogató, ez és ez faragta ki ebből és ebből, mert az emberi j nagyságát akarja szimbolizálni, vagy valami tök mást". Az mindenesetre furcsa nekem, hogy hogy tud ez ilyen laza testtartásban megállni. Szerintem egy ekkora csontváznak legalább 400 kilónak illene lenni, ahhoz meg igencsak kellene némi támaszték. Vagy csak én nem látom?

2015. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mindkét kép valódi.


A dínó egy T-rex. A világ egyik legteljesebb ilyen csontváza. A chicagói Field Természettudományi Múzeumban áll (Field Museum of Natural History). Susan Hendrickson paleontológus találta Dél-Dakotában, 1990-ben.


A második a kép az "ekvádori óriás" műanyag rekonstrukciója Erich Daniken svájci misztikus vidámparkjában. A hatvanas évek közepén egy katolikus pap Carlos Vaca talált néhány csonttöredéket, amelyet a halála után egy osztrák amatőr ereklyekutató Ausztriában állított ki "Megoldatlan Rejtélyek" című kiállításán. Állítása szerint szakemberekkel megvizsgáltatta őket, bár ezek nevét nem közli. A koruk nem volt megállapítható, de a sokból két töredéket emberinek mond (bokacsont darabként). A bokacsont töredék alapján az embert 7,5 méteresnek tippelték. A képen lévő műanyag csontváz az elképzelt rekonstrukciója. Egy darab nincs benne az eredeti csontokból. Sajnos nem tudjuk, hogy kik hitelesítették, hogy a csontok emberiek, de ez ugyebár csak a szkeptikusok számára fontos, az ilyen dolgok hívői nem néznek utána.Elég ha több helyen leírják ugyanazt.

2015. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igazi dinoszaurusz csontvázat tudtommal nem állítanak ki csak úgy, ehelyett az élethű(és hiányaiban kipótolt) mását teszik ki.

Tehát tulajdonképpen semmi különbség, mindkettő mű.

2015. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez igazi, kivéve a koponyát és néhány csontot, amit nem találtak meg. A csontváz 90%-a megvan, így ez a világ egyik legteljesebb T-rex csontváza. A koponyát egy külön tárlóban állították ki, mivel túl nehéz.


Vannak belőle másolatok is, pl. a Disney Worldben.

2015. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez mind kamu és ezt nem kötekedésbõl mondom ilyenek nem léteznek csak van aki bedõl neki van aki nem.
2015. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!