Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehet?

Milyen lény lehet?

Figyelt kérdés
Enyhe kellemetlen szagok vannak a lakásban és mellé hűvös fuvallat társul hozzá. Amikor egyedül voltam a mai nap a hűtő ajtaja kinyílt és vissza csapódott. Hiszek az ilyenekben, de sajnos ez megtörtént és nem beképzeltem. Lehetőleg olyanok válaszaira lennék kíváncsi, aki hisz benne, aki nem hisz benne kérem kíméljen meg a válaszától!

2015. júl. 24. 18:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom a kuglófember keresett egy kis tejet.
2015. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Vagy a muffin manó
2015. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is szokott lenni. Ekkor mindig rájövök, hogy az alsó szomszédom épp végzett a klozeten.
2015. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 FüligJimmy88 ***** válasza:
Szerintem szellem volt. A szagot nem tudom, lehet azt is az okozza, de lehet hogy csak penész, vagy nem tudom, érezni kéne... Szórd be sóval a küszöböket meg a párkányokat, az elvileg távol tartja a dögöt.
2015. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nos, én hiszek benne, sőt, magam is láttam ilyen jelenséget (és nem csak rá utaló dolgokat).


De mivel nyár van, a szagok egyáltalán nem meglepőek, a lakás milyensége adhat magyarázatot a hűvös fuvallatokra is, és a hűtő is lehetett bármi (huzat, akármi).


Amíg nincsenek kézzelfoghatóbb történések, ne foglalkozz vele, fölösleges ezen pörögni.

2015. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Valamiféle koboldok lehetnek, akik túl sok babot ettek. Ez magyarázza a szagos fuvallatot.
2015. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
most komolyan...mi köze lehetne a büdösnek a szellemekhez? :D és ha szellő van nem csoda hogy attól becsukódik a hűtőajtó,ezt hívjá huzatnak ;)
2015. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kellemetlen szag és fuvallat? Valaki fingott lehet... :D
2015. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben a kugloafember is igen megbüdösödik,gondolom hűs-ölni ment hozzátok...
2015. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Bocsi nem akartalak megijeszteni csak seggpasztát vittem neked és betettem a hűtőbe. Puszi

Seggpaszta manó

2015. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!