Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény lehet?

Milyen lény lehet?

Figyelt kérdés
Enyhe kellemetlen szagok vannak a lakásban és mellé hűvös fuvallat társul hozzá. Amikor egyedül voltam a mai nap a hűtő ajtaja kinyílt és vissza csapódott. Hiszek az ilyenekben, de sajnos ez megtörtént és nem beképzeltem. Lehetőleg olyanok válaszaira lennék kíváncsi, aki hisz benne, aki nem hisz benne kérem kíméljen meg a válaszától!

2015. júl. 24. 18:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mikor észleled ezeket a jelenségeket ( napszak kellene )
2015. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A szagokat a szádból érzed. Moss fogat!
2015. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Na szóval. Mosok fogat ;) A hűtő nyitogatást a szobából hallom és nem, se kuglófember nem létezik se egyéb koboldocska akiket ti kitaláltatok páran itt :) Az érdekes szag pedig nem a számból illetve bármi ilyesmi helyről jön, hanem néha követ. És megkértem, hogy normális válaszokat kérek és nem ilyen gyökérkedéseket :) Ez a szellemi színvonal pár embernél olyan mint egy 2 hónapos kisgyereké, mint itt pár emberé. Nem megbántásból mondom,csak gondolkozzatok el néhányan az életeteken, vagy hogy van e. ;) Köszönöm azoknak a válaszát aki normálisan tudott válaszolni, és köszönöm a segítséget is :)
2015. júl. 30. 17:18
 14/22 anonim ***** válasza:
Van életem mert még megkímélt a kugloafember...
2015. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha még követ is akkor tuti a szájszag a felelős. A többit meg a huzat csinálja, esetleg halucinálsz.
2015. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A szag lehetett légfrissítő(valaki beszórta a szobát), a fuvallat lehet a szél vagy a huzat. A hűtő ajtaját meg nem zártad be rendesen, ezért kinyílt(vagy ha te becsuktad rendesen,akkor a szüleid kerestek valamit a hűtőben és nem csukták be). De ettől még lehet szellem. Olvastam egy oldalon, hogy az angyal is tud ilyen jeleket adni, hogy tudassa itt van veled, ha érdekell olvass utána.
2015. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 johny85 ***** válasza:

És rakot bele sört?

Szag bármitől lehet,hűtőbe lévő gázok stb ,ki is nyilhat tőle.De nem a húzattól.lol

Vgyél másik hűtőt lehet a szigetelés szar,ha azzal is ez van akkor foglalkozna vele a tudomány.

De paranoira. cső

2017. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 johny85 ***** válasza:
De bizti egy angyal nyitotta ki a hűtőt,kereste a babfőzeléket ,nem?
2017. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Valamilyen démonikus hatás lehetett.
2017. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az áttetsző baszózombi csinál ilyeneket. El fog kapni és nem ereszt, szétrepeszti a végbeled.
2017. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!