Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok váloszolni az alábbi...

Tudnátok váloszolni az alábbi kérdéseimre az őrangyalokról?

Figyelt kérdés

Ezek a kérdéseim lennének:

1. Azt már tudom hogy hogyan beszéljek az őrangyalommal és azt is hogy sok gyakorlat után akár látni is tudom őt. Hogyan néz ki egy őrangyal, úgy mint egy ember? Vagy teljesen más?

2. Az őrangyaloknak is megvannak a különböző nemeik (nő,férfi) vagy semleges neműek?

3. Az őrangyal egy kiválasztott angyal erre a "tisztségre" vagy egy elhunyt rokonom?

4. Az őrangyalomnak megvan a saját neve vagy én nevezem el?

5. Ha saját neve van (mármint hogy nem én neveztem el) akkor azt hogy tudhatom meg? Én beszélhetek hozzá de hát gondolom nem tud hozzám beszélni, akkor valami jellel tudatja a nevét vagy mi?

Nagyon köszönöm a segítséget, és elnézést azért ha valamit rosszul fogalmaztam!



2015. júl. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

1. nem

2. nemtudom, szerintem semleges

3. szerintem kiválasztott angyal

2015. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nem, őrangyalt még nem sokan láttak.

És a megjelenési formájuk olyan mint ahogy azt ők akarják.

(Kérlek írd le privátban , hogy milyen gyakorlatokról beszélsz)

2. Nem a spirituális lények "nemtelenek"

3. Nos ez érdekes kérdés, valóban van egy angyal , amelyet kirendelnek melléd, viszont vannak "elhunyt rokonok" is akik szintén a segítségedre vannak.

4. Az őrangyalodnak van saját neve is.

Ha megfelelő szinten állsz ahhoz, hogy megjelenjen az őrangyalod, amire igen csekély az esély , akkorra már tudni fogod a nevét is.

Ezt nem részletezném.

5. -

Sajna, mivel én nem igazán vonzódok az angyalokhoz, ezért csak ezt tudom mondani.

Nincs valami nagy szakértelmem velük kapcsolatban, egészen más "lények" iránt érdeklődök.

2015. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

1. Nem, nincs őrangyalod.

2. Nem, de ha léteznének férfiak, nők is.

3. Egyik sem, de a kiválasztott angyal valószínűbb angyalnak.

4. Nincs neve, de ha volna sem te adnád. Persze elnevezheted, mint a fiú gyerekek a fütyülőjüket.

5. Nem szükséges tudnod a nevét.

2015. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezekre én válaszolni nem tudok, legfeljebb a harmadikra, miszerint őket kiválasztják erre.

Írj priviben ilyen "gyakorlatot"

2015. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Emberszerű alakot öltenek fel átlagosan. Ezzel szemben viszont 2-3 méter magasak is szoktak lenni, de ez változó. Alapjáraton egy olyan alakot öltenek fel amely a te tudatalattidban jelen van és egy megnyugtató vagy egy olyan dolgot testesít meg amelynek erős és védelmet nyújtó kisugárzása van.


Alapjáraton csak egy fényes energia gömb a valójuk, de megszokták őket különböztetni nemek szerint, de ez inkább csak a feladataik és az erejük szerint van leosztva, mint pl.: Király és királynő, stb. Ennek alapján van, hogy nő nemű alakot öltenek bizonyos emberek előtt, de ez nem nagyon jellemző.


Ők ezt a feladatot (a szellemük) maguknak választották meg. Az emberi létet követő tiszta lények ezek. Semmi közük a te rokonságodhoz. Valószínűleg az egész szellemcsaládodhoz sincsen, mert jóval előtted élte emberi életeit.


Megvan a saját nevük. Ezek általában atlantiszi csengéssel rendelkeznek, de vannak eltérő esetek. Ez a lény korától is függ. Az én közép szintű őrnagylom neve: Krixgen. Míg az ingámban lévő kristálylény neve: Zrixcanoc. Viszonylag nehézkes megkapni a neveiket, de nekem szerencsém volt velük!


Ha eljutsz olyan szintre akkor nagyon is képes hozzád beszélni. Mintha egy hang szólalna meg a fejedben (telepátia). Ehhez a bizalmukat viszont el kell nyerned, ami nem feltétlen egy sétagalopp. Ez az őrangyalod természetétől és tartózkodásától is függ. (Mivel valójában nem nagyon léphetnének velünk közvetlen kapcsolatba).


Ha valami nem világos számodra, akkor írjál privátot!

2015. júl. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ezekre már nagyon kíváncsi voltam! Hát ami a gyakorlatot illeti azt csak más kérdésében olvastam de nem említette hogy mi is lenne az a gyakorlat.
2015. júl. 14. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!