Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudtok az ŐRANGYALOKRÓL?

Mit tudtok az ŐRANGYALOKRÓL?

Figyelt kérdés

Mindent mondjatok el amit tudtok!


Mellesleg minden embernek van őrangyala?



2013. szept. 27. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát a Béla, de nem sokat tudok róla. Tán valaki...
2013. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt itt nem lehet leírni, túl hosszas lenne, írd be a googliba, hogy őrangyal és oldalakat fogsz róla olvasni.
2013. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Ez hit kérdése. Én hiszek bennük , szoktam érezni a közelségüket , ez azért jó mert kiskoromban sosem éreztem azt hogy egyedül lettem volna . Az is egyénfüggő hogyan képzelik el az emberek őket , én az őrangyalomat kutyának képzelem.
2013. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem léteznek. És minden embernek van. Segítenek a jóban, de csak a jóban. Ha rosszat teszel, például egy rablásban veszel részt és rád lőnek nem valószínű, hogy megment. Neki az a célja, hogy védjen téged a rossztól, és hogyha rosszat teszel akkor a lelkiismereted által szóljon hozzád, hogy bánd meg a rosszat. Sőt szerintem, ha elfordulsz a jótól és rosszat teszel, mondjuk sorozatgyilkos lesz belőled, az őrangyalodból ellenség válik, és azért, küzd, hogy jó legyél és, hogy megbűnhődj bűneidért. Tehát nagyon fontos: a jóban segítenek és addig segít, ameddig méltó vagy rá. Jó például kisebb bűnök miatt, mint egy kis hazugság, vagy lógás még nem fordul ellened, de azok is bűnök és ezzel meg tudod bántani. Az őrangyalod szeret téged. Ha rosszat teszel nem azért büntet, mert megutált. Nem! Azért mert meg akar tisztítani.
2013. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az őrangyalodnak az a célja, hogy te üdvözülj, a mennyországba kerülj, elérd a tökéletesség állapotát. És ezeket csak szeretettel lehet elérni. Az őrangyalodat kérheted, hogy segítsen küzdeni a rossz ellen, akár kívülről jön, akár belülről. Úgy tudsz vele kapcsoltba kerülni, ha hangosan beszélsz hozzá. Ha egyedül vagy mond el neki, mit szeretnél, mi az, amit segítsen leküzdeni, vagy kérd, hogy védjen meg a bajban téged és a családodat.
2013. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszat nem kérhetsz tőle, pl "Pistike szemét volt veled a suliba, hű, add, hogy Pistikét elüsse egy autó" Ilyet nem!!!
2013. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezért jobb a Béla. Pistike szemét volt velem a suliba, hű, megkérem Bélát, hogy adjon neki egy nyakast...
2013. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nahát.. ez a Béla mindig előkerül.. :D
2013. szept. 28. 11:08
 9/12 anonim ***** válasza:
beteg szabin van!
2013. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ők a kukkoló angyalok. Mivel betegek olyan munkát kaptak amit élveznek.
2013. szept. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!