Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rettegek haza menni már! Mit...

Rettegek haza menni már! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Valami nagyon büdös szag van minden szobában!! Van egy 1 éves,7 éves tesóm,és Édesanyám terhes,7 hét. Szerintem szellem van a házban. 1 éves nem tud beszélni,csak pár szót mond. Állandóan sír,hogyha plafont,sarkot nézi. 7 éves tesóm tegnap este nem tudott aludni,mert elmondása szerint valaki bökdöste,és félt. Ma reggeli közben kikellett mennem mosdóba. És hallottam hogy valaki kopog. Utána rá 1 percre újra. Mikor kijöttem,megkérdeztem anyáékat,hogy ti kopogtatok? Ha igen,mehet az illető a mosdóba. De ők csak meglepődötten mondták,hogy senki nem kopogott,ők egész végig az asztalnál maradtak ettek,és ők nem hallottak semmit sem. Oké,ezt figyelem kívül hagytam. Felmentem a szobámba tanulni,és éreztem hogy valaki mintha megütötte volna a széket. Aztán anyáék bejöttek hogy apával elmennem a boltba,vigyázzak a kicsikre. Nyitva hagyták az ajtót,minden ablak be volt zárva,,és magától becsapódott az ajtó. Ezután sikoltást hallottam,leszaladtam a nappaliba,a 7 éves húgom sikoltott,és ezt mondta:Gyere,megmutatom! Ott van az a néni!! Mutatott a semmibe,kicsit sírva. Végeztem a tanulással,leültem gépezni,és maguktól leestek a CD-ék,pedig stabilan voltak. Tegnap a nappaliban aludtam,és emlékszem hogy le kapcsoltam a villanyt! Anyáék reggel kérdezték,hogy miért hagytam feloltva a villanyt. A macskánk néz a semmi,úgyszin a kutyánk is. 1 éves húgommal aludtam,és elkezdett integetni valakinek,mosolyogni. Hátranéztem semmi nem volt ott. És éreztem egy hideg fuvallatot,mintha bejött volna valaki. Ezt is figyelem kívül hagytam,arra gondoltam hogy unatkozott,és szórakoztatta magát. Pénteken valami úgy ellökte hogy fel van horzsolva a térdre,nagyon fáj neki,és alig bír lábra állni. Ma hallgattam a rádiót,egyedül voltam,átváltott magától a rádió,és akadozva ment. A tv magától lekapcsolt. Anyuék szobájába feldőlt egyszerre 2 virág is. Ma délután a szellemekről olvastam,és valami megfogta a lábam. Akkorát sikoltottam,hogy anyuéknap nem tudtam megmagyarázni miért csináltam. A nappaliba kivan rakva 2 Istenes kép,és azok leestek maguktól. A nyakamba szokott lenni ilyen keresztes nyaklánc,és az kioldódott magától,nagyon megijedtem! Mit tehetnék félek!!
2015. máj. 17. 18:55
1 2
 11/11 anonim válasza:

Na jó, szerintem ne légy paranoiás.

A büdös szagra megoldás lehet a felmosás, takarítás. Anyukád terhes és nyilván nem győzi egyedül. Segíteni kellene neki!


Milyen állapotú a lakásotok / házatok? Ha az ablakok mellett befúj a szél, az rezegtetheti, mozgathatja az ajtót, leverheti a virágot, bevágja az ajtót. Az én ajtóm is koppan egyet a másodikon, ha a földszinten bejön valaki. Szeretem is, mert tudom, hogy valaki haza jött.

Ne feszkózz, a kis gyerekeknek nagyon élénk a fantáziája. Látja, hogy ugrasz rá, persze, hogy nénizik.


Beszélj erről a szüleiddel, mert olyan formában, mint a hollywood-i filmekben, szellemek nincsenek...

2015. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!