Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehetett?

Frank1997ize kérdése:

Szerintetek ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Pont ma 22:00kor le akartam feküdni.Lekapcsoltam a gépet meg a lámpát és magamra húztam a takarót.5 perc múlva hallom hogy leesett valami.Nézem hogy leesett a szobámban lévő új üres szennyes tartómról a dohánykészlet(LD dohány meg a Club hülyvely és a cigitöltő) meg a szennyes tartónak a teteje.Fizikailag lehetetlen hogy onnan leessen mert a kellősközepére raktam,mert úgy hogy tud leesni valami hogy oldalra csúszva essen le ráadául az vigye magával a szennyesnek a tetejét is.Csak is azért raktam oda hogy ha hazaér nevelőfater a hosszú kutyasétából akkor megtalálja ott mert pont ott van ajtóval szembe a falnál.Körülbelül 22:05 óta fent vagyok és azóta agyalok hogy mi lehetett ez.Felmerültek bennem olyanok hogy a papa 1 héttel ezelőtt halt meg és el akart tőlem köszönni;magammal hoztam németországból a kopogószellemeket amik ott voltak az albérletben;azt hallottam egyszer hogy a szellemek ideje 22:00-06:00-ig tart;esetleg egy jel lehet,de van milyen jel,jó vagy rossz?Szóval ennyi ami felmerült bennem.Olyan szintem agyfaszt kaptam hogy egymás után 2 cigit elszívtam járkáltam összevissza a szobában,és nem merek már visszafeködni kikapcsolni a gépet meg leoltania lámpát,igaz már fater azóta hazaért de még így se.Ha valakivel történt hasonló akkor az megírná kommentben mi lehetett ez?előre köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 2. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lucifer, ez egy elmebeteg zene!
2015. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Miquel: "A szellemek ellen nagyon könnyű védekezni. Mindössze egy falinaptár kell hozzá. Amint meglátják rajta, hogy 2015-öt írunk, sikítva menekülnek vissza a középkorba." Ez nem a te szöveged, már korábban olvastam, azt hiszem (nem biztos), hogy az eredeti szerző Lucifer-666. Amugy fasza az a zene, nekem tetszik.
2015. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
:DD Most kivételesen én csórtam a szöveget Miquel-től (nem mintha oda-vissza lopnánk egymást orrba szájba). De azért köszi a visszajelzést, örülök hogy tetszett a zene. :P
2015. márc. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves nagybugyi!

Miután szabadidőmet gyakran regényírással töltöm, kifejezetten ellenemre van a plagizálás. Ha koppintok valakitől, azt valamilyen úton-módon jelezni szoktam.

2015. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy még olvastam valahol, na de mindegy. Biztos egy meztelen szellem, és így nemtud átmenni a tulvilágra, igyhát csak fel akar öltözni, hogy át tudjon mennni és békét lelhessen :D
2015. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tàmadó alsógatyàk invàziora készülnek!! Ne vegyél fel éjszakàra mert lezabàljàk a töködet!
2015. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tàmadnak a cigarettàk
2015. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Minden éjjel életrekelnek bizonyos dolgok, köztük a cigik és az alsógatyák is. De nagyon vigyázz, nehogy észrevegyék, hogy észrevetted, külömben szörnyű kínok között halsz meg, miközben magadalá sz@arsz!
2015. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jól el vagytok itt :D de szerencsére tegnap meg tegnapelőtt se esett már le semmi sehonnan.De remélem hogy nem lesz ilyen többet.
2015. márc. 5. 10:13
 20/20 anonim válasza:
Én velem nagyon durva volt. tegnap, sétaltattam a macskát mert be kellett. Jàratni az eltörött lábât, és amikod a temetõ mellett elmentünk, egy sikolyt hallottam, egg nõi sikolyt, és a cica egy temetõ közepén lévõ virághoz futott, és drre egy lány jelent meg. Ilyen kis köd szerû. Spirituális vagyok, kapcsolatba próbáltam vele lépni egy suttogást hallottam. Azt mondta, hogy az anyád, és felszívódott. Olyan volt, mintha belém szívódns. De bagyon halvány volt. Azóta minden este vslami van. Pl leesik s tévé, úgyérzem mintha simogatnának, és majdnrm minden esta a halott snyámra gondolok. De tudom hogy õ mindjg velem van.
2015. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!