Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? És miért csak...

Ez mi lehetett? És miért csak én láttam?

Figyelt kérdés

Egyik hétköznap reggel hat óra fele anya ment boltba, én meg levittem a kutyát sétálni.

Megyünk haza és azt látom hogy (nan egy ilyen kőtömb a ház egyik bejáratánál) egy fehér alak(tetőtől talpig fehér ruhát viselt,fehér kapucnis volt,arca nem volt csak szürke homály volt) valami szürke valamit pakolt. Anya és én gyorsan visszafordultunk,és mondom anyának hogy anya láttad? És anya azt mondta hogy mit. Anya ugyanis nem a fehér alak miatt fordult meg hanem a sár miat....kérdeztem anyától hogy látta e,elmagyaráztam neki hogy hogy nézett ki,de ő nem látta......

Na ezen nagyon ledöbbentem...Mi volt az? Mit keresett ott?Miért csak én láttam?

Tisztára olyan volt mint a kaszás csak tiszta fehér volt..és persze nem volt nála kasza...csak valamilyen szürke cuccokat pakolt...és a feje helyett szürke homályfolt volt.

Köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 1. 14:45
 1/6 Missi_Key ***** válasza:
0%
...lehet hogy anyád ismerte a fickòt, s csak azért mondta a sarat hogy te ne is emlékezz hogy láttad
2015. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uramisten....dehogy is!!!

Ja és azt el felejtetrem ogairni hogy amikor bementünk a másik beháraton a lépcsőházba gyorsan odafutottam ahoz a bejárathoz ahol ez a valami volt,kinéztem az ajtón és 100 méteres körzetben nem láttam senkit.

2015. febr. 1. 14:51
 3/6 anonim válasza:
hát ez azért elég ijesztő.
2015. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez akármi lehetett, nehéz lenne megmondani pontosan.Talán valamikor valami jelentőségteljes dolog történt ott, vagy történni fog.
2015. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt amúgy hasonló.Egyszer gyerekkoromban anyuval a mezőn sétáltunk.Láttam pár méterre az út végén egy gyönyörű fehér házat, szinte ragyogó fehér volt és valamiért nagyon megfogott a látványa.Mondtam is anyunak, hogy nézze milyen szép az a ház, bár még 5 év körüli lehettem, de azért kicsit furcsállottam, mert nem emlékeztem rá, hogy ott valaha is olyan gyönyörű ház állt volna.De anyu nem figyelt oda.Így ő nem látta.Sosem volt ott valójában olyan ház, igaz, áll ott egy fehér, de az kis romosodó parasztház volt mindíg.Sokszor eszembe jut ez az eset.Boldog voltam, mikor azt a házat láttam.Olyan szép volt és csalogató :)
2015. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 volus ***** válasza:
Látod mások emlékeit, aki régebben arra járt. Lehet a fehér köpenyes annak idején valami orvos,vagy gyógyszerész lehetett és a házatoknál volt valami doki,vagy patika. Az, hogy homályos volt az arca,azt jelenti, hogy akinek az emlékét látod, már ő sem emlékszik annak az arcára, akit látott,csak így. A fehér házikó pedig azért lehetett olyan szép, mert akinek az emléke volt, az valószínűleg ott élt valaha. Érdekes dolgok ezek. A felnőttek ilyesfajta viselkedésén pedig ne lepődj meg, ők még azt sem hiszik el sokszor, amit saját szemükkel látnak, sőt, van, aki kényszeríti magát, hogy ő azt nem is látta. Így egyszerűbb az életük. Nem is lehet ezért őket hibáztatni. Viszont ha volt még ilyen hasonló azt megírhatnád!
2015. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!