Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Nem feltétlen...

Ez mi lehetett? Nem feltétlen természetfeletti, én a mentális állapotomat vonom kétségbe, de. Furcsa.

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kettőkor cigarettáról jöttem be, és becsuktam az ajtót magam után, aztán kihúztam a kulcsot, mert lakótársam elment bulizni, gondoltam, ne ébresszen fel, be tud jönni a másik kulccsal. Tulajdonképpen három kulcs van a bejárati ajtóhoz, de ez lényegtelen. Tehát kihúztam a kulcsot, és rádobtam a cipőtartóra. Tudom, hogy az a kulcs volt a zárban, és aztán a cipőtartón, amelyiken nincs kulcstartó, csak egy kulcskarika. Aztán megnéztem egy filmet, majd négy után mentem volna ki rágyújtani, és akkor láttam, hogy egy másik kulcs van a cipőtartón. Ezen kulcson rajta van még egy kisebb kulcs (kiskapuhoz), meg egy nyakbaakasztó (szövet), szóval elég nehéz összekeverni egy egyszerű kulcskarikával. Öt percig keresgéltem, hátha leesett a másik kulcs, de nem lett meg, kimentem, rágyújtottam, becsuktam újfent az ajtót, és lepihentem aludni. Reggel, mikor felébredtem a kulcskarikás kulcs volt a zárban, erre megkérdeztem lakótársamat, és kiderült, hogy azt vitte el. Tehát a látottak alapján hajnali kettőkor azzal a kulccsal csuktam be az ajtót, amit a lakótársam órákkal korábban elvitt. Sajnos tisztán emlékszem rá, hogy azzal csuktam be. Ez mitől lehetett? Vagy egyáltalán mi lehetett ez?

2015. febr. 8. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nikotin mérgezés:(

Figyelmetlen voltál.

2015. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
másnak én is ezt mondanám, csakhogy biztos vagyok benne, hogy a kulcskarikás kulcsot szedtem ki a zárból...
2015. febr. 8. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha abból indulunk ki, hogy egészen biztosan jól emlékszel, hogy mikor melyik kulcsot láttad/használtad, nem fordulhatott elő esetleg, hogy a lakótársad hajnali kettő és négy között hazaugrott valamiért egy rövid időre, anélkül, hogy te észrevetted volna, (mondjuk próbált csendben lenni, mert azt hitte, hogy alszol) és távozáskor másik kulccsal zárta vissza az ajtót, mint amelyikkel kinyitotta?


Ez megmagyarázná azt, hogy te miért a kapukulcsosat láttad a dobozon két órával később, és azt is, hogy miért a karikás volt reggel az ajtóban.

2015. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jött haza. Próbálom én is észérvekkel magyarázni, de valahogyan nem áll össze a kép.
2015. febr. 9. 13:23
 5/9 anonim válasza:
Én a helyedben nem gondolkodnék rajta, megtörtént, nem látta más senki. Dűlőre nem fogsz jutni, csak őrlöd magad.
2015. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 volus ***** válasza:
Hajnal 2 és 4 között történnek furcsa dolgok. Megtörtént, ez van. Látod, nem érdemes róla beszélni, mert olyanok találnak ki mindenfélét, akik még nem tapasztaltak ilyesmit. Én sem beszélek már senkivel sem ilyesmiről, mert minek, semmi értelme. Max itt, ha van értelmes írás.
2015. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Missi_Key ***** válasza:

Kameràzd be a hàzat..ha legközelebb előfordul màr tudni fogod.

Ha a lakotàrsad kèrdi minek mondd h project, vagy csinàld rejtett kameràval

2015. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon, a lakótársad nem mondott igazat. Valakinek használnia kellett a kulcsot, csak így "cserélődhetett" ki, mivel a kulcs magától nem zárja ki be a zárakat, és helyet sem változtat önhatalmúlag, ember keze lehet a dologban, még ha valamiért ezt nem is ismeri be. :)
2015. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ha valami ilyen furcsa dolog történik, mert előfordulhat, mindig logikusan gondold végig, a legtöbbször nagyon egyszerű a magyarázat.
2015. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!