Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Talán angyal/d...

Ez mi lehetett? Talán angyal/démon? ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval, én egy elég gonosz ember vagyok, abból áll egy napom hogy lelkileg bántok, sértegetek, gyötrök embereket. Tegnap este amikor elaludni készültem kipróbáltam hogy relaxálok, mikor éreztem azt a fura érzést ( mintha lifteznék) egy hang kezdett beszélni hozzám kérdeztem a nevét és monda ( az a vége hogy -riel, innét gondolom hogy nem e angyal). Nyugodtság fogott el és mintha minden gond megszűnt volna. Szerintetek lehetséges hogy egy angyallal beszéltem és azért kommunikál velem, hogy a jó úton járjak ezek után?
2015. jan. 30. 17:18
1 2
 1/20 Legoman ***** válasza:
62%

Angyal volt, de erősen kétlem, hogy azért jött volna, hogy közölje veled jó úton jársz.

Egyébként mit mondott?

Mert nagy a valószínűsége, hogy azért jött, hogy visszatereljen a helyes útra. Kaptál még egy esélyt.

2015. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És ha nem élek ezzel a lehetőséggel?
2015. jan. 30. 17:47
 3/20 Legoman ***** válasza:
62%
Akkor magadra kell, hogy vess. Elüldözöl mindenkit, aki szeret téged.
2015. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És pokolra jutok?
2015. jan. 30. 17:56
 5/20 Legoman ***** válasza:
67%
Azt nem mondtam, de nagy eséllyel nem lesz túl boldog a következő életed. A karma visszaadja azt, amit másokkal teszel. Lehet, hogy nem külön, de akkor egyben az egészet. Tudniillik a karmának nincs humorérzéke és nem fogja érdekelni, hogy neked ez így nem jó, másnak se volt az.
2015. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tehát ha én ezt azért csinálom, mert mondjuk ha nem csinálnám, akkor engem gyötörnének, akkor is visszakapom?
2015. jan. 30. 18:00
 7/20 Missi_Key ***** válasza:
43%
Ariel...ezen fél órát röhögtem...
2015. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Missi_Key ***** válasza:
24%
Kérdező..úgy élsz ahogy neked jó. Karma nincs, az álmok pedig csak álmok.
2015. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy ellenállhatsz az angyali intelemnek, mint a démoni megkisértésnek!

A te döntésed.

Ha az angyalnak állsz ellen, előbb-utóbb mindenkivel megutáltatod magad.

Ha a démonnak, akkor is utálni fognak, de legalább nem gyűlölnek.

2015. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Legoman ***** válasza:
Mindenféleképpen visszakapod, kivétel viszont, ha sikerül bocsánatot kérned a másiktól, és őszintén tudsz felé fordulni.
2015. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!