Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetett? Talán angyal/d...

Ez mi lehetett? Talán angyal/démon? ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval, én egy elég gonosz ember vagyok, abból áll egy napom hogy lelkileg bántok, sértegetek, gyötrök embereket. Tegnap este amikor elaludni készültem kipróbáltam hogy relaxálok, mikor éreztem azt a fura érzést ( mintha lifteznék) egy hang kezdett beszélni hozzám kérdeztem a nevét és monda ( az a vége hogy -riel, innét gondolom hogy nem e angyal). Nyugodtság fogott el és mintha minden gond megszűnt volna. Szerintetek lehetséges hogy egy angyallal beszéltem és azért kommunikál velem, hogy a jó úton járjak ezek után?
2015. jan. 30. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok, mert a karma ilyen kis válogatós. Nem érdekli semmi, csak a bocsánatkérés. Na jó, néha egy tál babgulyást is elfogad.
2015. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Remélem valami nagyon rossz szándékú démon, aki kinyír, de legalább tönkre tesz, de ha angyal úgy is folytatod, és akkor kicsit később lesz . . .
2015. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Te egy olyan ember vagy, aki csak magára gondol és képes bármeddig elmenni, akár mások megrontásáig, hogy neked jó legyen. Nem érdekel téged senki. Kellene, hogy jót tegyenek veled, de te nem viszonoznád.

Nem akarsz megjavulni, mert visszakapod a rosszat és felvállalod inkább a Pokolt. Félsz a szenvedéstől.


Üdv: Sátán

2015. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Sátánkomám!

Szerintem nincs igazad, ergo nem vagyok pszichopata! :)

Ha valaki valami jót tenne velem, azt bizony viszonoznám!

2015. jan. 31. 00:08
 15/20 anonim ***** válasza:
De ha semmit nem tesz, mért kell bántani ?
2015. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azt én is szeretném tudni! :/
2015. jan. 31. 11:05
 17/20 anonim ***** válasza:
Mármint te a többieked hülye kérdező!
2015. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 jojo néni válasza:
Ha vallásos vagy ha nem az embereket nem lehet bántani te köcsö& -.-
2015. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Uriel arkangyal vagy Gabriel arkangyal vagy Ariel vagy Sariel arkangyal. Több riel-el végződő angyal nevet nem tudok.
2015. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Angel3000 ***** válasza:
Szia, tôbbszôr kellene relaxálnod, vagy akár meditálnod, - e kôzben ugyanis megnyilnak uj dimenziók ami fontos lenne számodra! Megnyugodna az elmèd a szellemed a szived, a tested ! Javaslom, hogy iktasd be a mindennapjaidba a Relaxációt illetve Meditációt. Esetleg utánna nèzhetnèl, hogy is kellene csinálnod igazából, hogy mèg jobban hasson rád! Fontos lenne számodra, hogy meg szabaduljál a gonoszságtól a saját èrdekedben!
2020. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!