Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudom ki az őrangyalom?

Honnan tudom ki az őrangyalom?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 17:28
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Ja még annyit hogy az őrangyalod te választottad, mielőtt születtél.
2014. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
21%
Ti komolyan elhiszitek ezt a dajkamesét? Őrangyal! Beszarok nektek.
2014. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
79%

A születéskor Isten melléd rendel egy őrangyalt. Ha hiszel benne, ha nem. Ha meg vagy keresztelve, ha nem.

Az őrangyal nem fogja magát megmutatni, mert nem az a dolga, hanem hogy segítsen az életedben.

Az őrangyal nem helyetted él, tehát az Isten által megadott szabad akaratod szerint azt teszel, amit akarsz.

Hiába keresztelnek meg gyerekként, ha nem élsz a kapott hited szerint, de ugyanúgy lehetsz felnőttként is keresztény. Ez is a saját döntésed.

Mint ahogy az is, hogy a gonoszt választod, és az elvei szerint élsz. Szabad akarat, azt csinálsz, amit akarsz.

Az Isten útja egy kikövezett út, amin nem annyira kényelmetlen menni, mint a mellette lévő bozótosban. Az út úgyis egy irányba visz - végig az életeden.

Egy biztos: a bozótosban lehet szakadék, a kikövezett út pedig a cél felé visz.

Az őrangyal ebben segít.


Ha nem vagy keresztény, ne higgy benne!

Én is felnőttként (33 évesen) vállaltam a katolikus keresztséget, ami szerintem életem egyik legnagyobb csodája volt!

Előtte én is nyitott voltam mindenre, de végül Krisztus tanítása bizonyult nekem követendőnek.


Őszintén szólva nem szoktam gondolkodni azon, hogy van-e őrangyalom, és hogy miben segíthet, meg hogy segít-e egyáltalán.

De egy biztos: nem nehezítem meg a dolgát :D (nem száguldozok az autómmal, nem csinálok extrém sportot, nem rohangálok át az autók közt, stb)

2014. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Isten mindenható, leszarja hogy az egyház összefröcskölt szentelt húggyal vagy nem, amíg nem fordulsz el tőle. (tégy egy lépést felé és ő 100 at tesz feléd) Mindenki az ő gyermeke, bármit is tesz, egy szülő pedig mindent megbocsájt a gyermekének. (mindannyian Istenek vagytok, a Fenséges fiai mindahányan) Az hogy keresztelő János kitalálta a keresztelést, az érdekes, mert őt senki sem keresztelte meg...
2014. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mindig az az őrangyal,aki nagyon szeret.Tehát;anyukád,apukád nagyi,stb.Ha nincs szerető családtagod,akkor a jó Isten!
2014. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Isten fiai az angyalok. Vannak hírvivő angyalok, szeráfok, kérubok. Őr angyalokról nem ír a Biblia. Viszont az igaz, hogy az angyalok védelmet nyújtanak bizonyos esetekben. Viszont ha mindenkinek lenne őr angyala akkor senkinek semmi baja soha nem esne. "Az Úr angyala tábort jár az Őt félők között és megszabadítja őket. " Vagyis az ima által Isten el küld egy angyalt az Isten félő emberhez és megoltalmazza. Ezért van az, hogy időnként ilyen megtapasztalások vannak. Az angyalok lakhelye a mennyek országa, nem a föld. Viszont én is tapasztaltam már személyesen az angyali védelmet. Megdöbbentő volt. Isten a mi szerető Atyánk.
2014. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
65%

Őrangyalok léteznek. Az angyalok is Isten teremtményei akárcsak mi. A különbség csak annyi, hogy ők örökké élnek, nincsenek testbe zárva, nincsen nemük, (nem férfiak és nem nők)szellemi lények, persze ha akarnak láthatóvá tudnak válni. Az angyalok nem az idő és tér fogjai, ezért egyszerre több helyen is ott tudnak lenni, és szüntelenül tudnak segíteni -és segítenek is. Már azelőtt tudják, hogy bajban vagy, mielőtt kérnéd őket.

Íme egy ima:

"Őrangyalom szívből kérlek,

bűntől, bajtól őrizzél meg.

Életemben légy vezérem,

halálomban állj mellettem. Ámen"


Nem szabad elfelejteni, hogy akárcsak mi, ők is csak teremtmények, tehát nem imádjuk, hanem csak tiszteljük őket.

2014. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!