Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudom ki az őrangyalom?

Honnan tudom ki az őrangyalom?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 17:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
36%
A cselekedeteik következményeit láthatod egyébként az ezos angyalkázósoknak, mert halmozottan fordul elő a családjukban a mentális, és elmebeli terheltség. Különböző pszichés és egészségügyi problémák tömkelege. Az őrület különböző fajtái..Depresszió, és egyéb terheltségek. Beleértve a leszármazottaik betegségeit is.
2014. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire számít de èn még csak itt kérdeztem ès nem vagyok megtérve
2014. okt. 19. 21:14
 23/37 anonim ***** válasza:
25%
22 Nagyon számít. A megtérés az kb. a szövetségkötéshez és a döntésed előszobája. Még nem tetted a kilincsre a kezed.Még nem találtad meg az ajtót. Képletesen illusztrálva.
2014. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
39%

43%-osnak az őrangyala bevonzott egy rakás piros kezecskét a kapitális marhaságok miatt amit itt összezagyvált. Kérdező ne vedd komolyan ezeket a szektás hülyítéseket.


A keresztény egyházak sohasem állítanak ilyen dolgokat, csak az agymosó szekták.

2014. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Napfonat ***** válasza:
100%

Ha-ha! 43%-osnak tényleg elment az esze! Szörnyű lehet ilyen lelkiállapotban élni!


Kérdező, be akar törni téged ez a sátánfattyú! Vigyázz tőle, ördöngös!

2014. okt. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsáltam is
2014. okt. 20. 06:39
 27/37 Ling-ce ***** válasza:
Igazából nem tudhatjuk kik az őrangyalaink. Az angyalok közül csak hármat ismerünk név szerint: Mihály, Rafael, Gábriel. Mindenkinek van egy őrangyala, meg egy védőszentje. A védőszent az, akinek a nevét viseled. Az olyan embereknek, akiknek olyan a nevük, hogy nem találunk rá szentet, a Szűz Anya a pártfogója
2014. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Soha de soha nem tudhatod meg, mert ha kilétére fény derülne, már nem őrködhetne többet feletted. Elégedj meg azzal, hogy vigyáz rád. Te csak egy materializálódott köztes lény vagy jelenleg, nem tudom elmagyarázni, még nem állsz készen. Figyelj, tanulj, eljutsz a Nirvánába !

Na de sajnos néha lebuknak az angyalok is. Ez a modern technológia néha felfed bizonyos dolgokat. És aki nem hisz, az is hinni fog !


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eu16H..

2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
57%

"Igazából nem tudhatjuk kik az őrangyalaink."

Dehogynem. A Béla!

2014. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Őrangyal létezik. Abban segít hogyha veszélyben van az életed vagy testi épséged, próbál megmenteni, kivéve ha szándékosan akarsz kárt tenni magadban. Neve van, de azt nehéz megtudni, általában ellentétes nemű, és magasabb nálad. Azt is hallja amit mondasz. Elhinni nem muszáj amit írtam, de biztos forrásból tudom ezeket. :)
2014. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!