Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudom ki az őrangyalom?

Honnan tudom ki az őrangyalom?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 17:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
40%
7-es számit. Nagyon számít. Hiszen nem vagy elválasztva a világtól, és még az evilág istenének az uralma alatt állsz, aki bármit tehet veled.
2014. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Az utolsó választ nem értem pontosan
2014. okt. 19. 20:30
 13/37 anonim ***** válasza:
34%

A te esetedben nem egy szimpla rituálé fog visszavezetni Istenhez, hanem a kegyelem. Az Istentől származó kegyelem.

Akkor amikor Isten akarja, és nem akkor amikor te gondolod.

2014. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Utolsó elöttit*

De viszont az is lényeges hogyha ugyanolyan vagyok mint egy keresztény csak még nem vagyok megkeresztelve?

2014. okt. 19. 20:32
 15/37 anonim ***** válasza:
26%

12 Ki vagy szolgáltatva sátánnak és népizenekarának(démonjainak, uralkodó fejedelmi negatív angyalainak, félrevezethető vagy, és kiszolgáltatott). Bármit megtehet veled.


A valódi keresztelés, az nem játék, nem egy rituálé. Olyan szellemi megmozdulás követi, amit minden porcikáddal érzel.És: tapasztalsz.


Az amit a templomokba, a bálványok előtt pár csepp "szentelt vízzel csinálnak, az egy ócska utánzat, semmi több. Az igazi keresztelés ugyan az mint ami a Jordánban volt, ugyan olyan emberek által, mint 2000 éve.

2014. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
36%

14 Nem vagy ugyan olyan. Mert nem vagy elválasztva Isten számára.


Mondok egy példát, ami egykor megtörtént.


Egy családból senki nem volt hivő, mi több még meg is mosolyogták őket, mindig mindenhol. Aztán történt valami, és az egyik családtag titokban megtért. Szép csendben bandukolt haza. Senkinek nem beszélt arról, hogy hol volt, hogy mit csinált. Hazaért, és a több tiz km-re lévő családtagjai neki estek, hogy hogy mert megtérni.Ócsárolták, és fujtak az adott illetőre és szídták Isten.

Mondom: senkinek nem beszélt róla, hogy hová és mi célból ment, és már régebb óta nem otthon lakott, csak vasárnaponként látogatott haza.


És ez csak egy a millió példa közül.

2014. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
36%

Szellemvilág vesz körül minden embert. Csak az a nem mindegy, hogy kinek az uralma alá tartozol, és kit szolgálsz. Ki gyakorol uralmat az életed fölött.

És: a kegyelem, nem emberfüggő,nem cselekedetfüggő, hanem mindig Isten dönti el kinek ad kegyelmet, és kin könyörül. Ezt ember befolyásolni semmivel nem tudja.

2014. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
És akkor igazából a kérdéshez visszakanyarodva. nem számíthatok az őrangyalaimra vagyis úgy értem hogy nem kérhetek tőlük segítséget?
2014. okt. 19. 20:43
 19/37 anonim ***** válasza:

*Mondom: senkinek nem beszélt róla, hogy hová és mi célból ment, és már régebb óta nem otthon lakott, csak vasárnaponként látogatott haza.


+És még Bibliája se volt az adott embernek-eddig a pontig. Ezek után vett egyet..

2014. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
36%

18. Ha elvesztetted már(amit emlitettem, hogy mivel lehet) akkor csak akkor kapod vissza, ha a kegyelem és a szövetségkötésed meg volt Istennel, és a visszacsatolása Istennek megérkezett hozzád.Addig nem.


Az ezos-angyalkázós egyedek meg ugyan olyanok mint az ószövben említett emberek, akik Isten védelme nélkül léptek kapcsolatban sátán angyalaival. Isten angyalainak híve azokat. A végük az ilyen embereknek előszőr szellemi halál, később testi halál, és a harmadik halál is eléri őket. És sajnos nem csak őket, hanem a leszármazottaikat is. Több generáción keresztül.

2014. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!