Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen egy szellemidézés? Mi...

Milyen egy szellemidézés? Mi történik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a szkeptikus válaszok meg az hogy "veszélyes mert..." mondom, hogy nem tervezek szellemet idézni, csak könyvet írok és kéne bele az anyag. Le tudnátok írni a menetét egy idézésnek? Hogy kezdődik, mi történik, hogyan kommunikálnak, hogyan idéznek stb. Lehetőleg olyanok írjanak akik már idéztek, vagy jártasak a témában. Nem tudom, hogy tényleg lehetséges e szellemet idézni, de az abból a szempontól. hogy csak egy kitalált könyvbe kell, lényegtelen. Úgyhogy az olyan válaszoktól mit "sehogy, nem lehet, szellemek nem léteznek" stb. kíméljetek meg.

2014. márc. 21. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De ha tényleg neki akarsz állni ennek a könyvnek,akkor szerintem kezdj bele,és ne írogass ki ilyen kérdéseket,mert most is csak szinte leszólásokat kaptál...
2014. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki megidézi a szellemeket az kinyitja a két világ közti kaput. Ez nagyon veszélyes, mert ártó gonosz démonok is jöhetnek. Tehát olyan erősnek kell lenni az idézőnek , hogy meg tudja ezt akadályozni. Ha könyvet írsz , használd a fantáziádat. :-) A pokolból a sátán csak arra vár, hogy valaki ne tudja a kaput bezárni.... Remek ötlet. Kicsit nézz utána, hogyan írták meg mások. Te hogy képzeled? A táltosok tudtak szellemet idézni.
2014. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Először is, a könyvem nem erről szól, csak 1 fejezetbe kéne. Másodszor, véletlenül írtam rosszul azt részt, azt hittem nem probléma. Nem, nem azért mert nem tisztellek meg titeket vele. Harmadszor, már 1 éve írom a könyvet, vagyis már régen nekiálltam. Azért írtam ide, mert gondoltam, hátha van olyan aki ad rá normális választ vagy linkel valamit. A beszólások nem érdekelnek. Annak pedig, aki normális választ adott, köszönöm! :)
2014. márc. 24. 16:45
 14/14 anonim válasza:
0%
Pokoli..
2014. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!