Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kismilló helyen utánnanéztem,...

Kismilló helyen utánnanéztem, hogy kell szellemet idézni. Most este apukámmal megpróbáltuk. Vártunk egy csomót, hogy történjen valami, de semmi. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy nincsenek szellemek, ideje felnőni a realitásba.
2014. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 FIVESTAR ***** válasza:

Akar tortent, akar nem, azert remelem ,, vissza kuldtetek"...ebbol nagy baj is lehet:)

meselek valamit. Kereszt anyam egy presszoban dolgozott es apumek ott csinaltak ezeket. Asztal tancoltatas, meg minden kutyafule. Elvileg mindig osszejott nekik. En nem nagyon hittem ebben. Itt kovetkezik az izgi resz. Apu 21.szulinapjat ott tartottak es szellemet ideztek. Nem kuldtek vissza. A presszo elozo tulajdonosa elvalt a ferjetol. keresztanyam elvalt a ferjetol. a mostani tulajdonos elvalt a felesegetol es rakos...figyelj csak, a presszo tavaly leégett;) ugyhogy....

2014. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Este?

Hiszen még csak nyolc óra van!


A szellemek az éjjfélt szeretik, tehát akkor kell megpróbálni!


Amúgy meg a kérdésre is válaszolva, hogy "Akkor most mi van?"

-Vagy az idő korai, ahogy már említettem.

-Vagy elszúrtatok valamit és nem sikerült az idézés

-Vagy nem szúrtatok el semmit és sikerült az idézés, csak nem vettétek észre a megidézett szellemet.

-Vagy nincsenek szellemek...

2014. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Szellemek NINCSENEK! Csak az ostobák hisznek benne.
2014. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 baker2424 válasza:
ide kárvolt benézni azt hittem a szerelem/szex kategoriába vannak a legtudatszükültebb páldányok de itt :D gratula mindenkinek
2014. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szellemeket már csak úgy lehet idézni ha közben a jobb kezetekben kutyagumit morzsoltok
2014. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Én nem zárom ki a szellemek létezését, de ettől függetlenül kétlem, hogy akármikor akárkinek megjelennének. Nem olyan mint a kutya, hogy fütyülsz neki egyet és már hopp ugrik is. Attól mert pár kamasz - most ez esetben te és faterod - próbálja idézgetni mert éppen olyan kedve van, még nem biztos hogy történik is valami és repülnek is hozzátok.


Én még sosem idéztem szellemet. Két közeli ismerősöm igen. Egyikük szkeptikus volt, a másik hitt a szellemekben. Összesen öten idéztek szellemet és az asztal is megemelkedett, a tárgyak is leestek a polcról. A hívő hívő maradt, a szkeptikus szintén, mert tudta hogy megtörtént, de azt mondta, hogy ez akkor sem szellem műve. Ennyi.

2014. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
De jó neked, hogy ilyen türelmes apukád van. :)
2014. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most őszintén: mire számítottatok? Szellemekre?
2014. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát apukádnak is sok esze van felnőtt létére, hogy ahelyett, hogy óva intene az ilyen hülyeségtől még segédkezik is benne...miért kell olyasmit bolygatni, amiről semmit nem tudtok?
2014. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!