Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kismilló helyen utánnanéztem,...

Kismilló helyen utánnanéztem, hogy kell szellemet idézni. Most este apukámmal megpróbáltuk. Vártunk egy csomót, hogy történjen valami, de semmi. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10: neked van "sok eszed", hogy azt hiszed, a szellemidézés valós dolog, amitől tartani kell, amit "bolygatni" lehet. Ha az apuka rá próbál világítani, hogy ez az egész szellemesdni butaság, akkor nagyon jól teszi.
2014. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11: mert szerinted azért vesz részt benne, hogy rávilágítson...
2014. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben nem vagyok biztos. De ha az apuka is hisz benne, akkor sem az a baj, hogy veszélyes (mert nem az), hanem az, hogy hülyeség.
2014. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szellemek léteznek (lelkek) ..! Már számtalanszor volt ilyen "szellemidézős" élményben részem, meg a tesóm is!... A tesóm barátnőivel szellemet idéztek a női mosdóban , és a Fanni ezek után 1 hétig lépteket hallott a házban, meg a Papámnál is ilyenek folynak, én azért hiszek benne, mert a nagynénémnél voltam (vagy száz éves az a ház már kezd süllyedni) és este alig tudtam aludni ,, hátborzongató volt.. Egyfolytában léptek ajtónyikorgás stb.... :S UI: Az miért van, hogy sz. idézés közben kettétörik a középre rakott mágnes?
2014. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hugod beképzelte.Te meg azért hallottál lépteket mert nagy anyád sokat ivott vagy hasmenése volt és járkált a wc re az ajtok meg nyikorogtak mert régiek.
2014. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nagyanyád*
2014. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De sikerült megidézni csak nem adtatok szellemkáposztát ezért megsértődtem és nemnfedtem fel magam!
2015. ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!