Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » én este szoktam menni boltba...

én este szoktam menni boltba és tegnap halt meg a mamám, azóta félek, mert úgy érzem, mintha jönne utánam.16F Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
kicsit megijedtem....nem voltunk jóban és ma mikor boltba mentem (biciklivel) félek

2013. máj. 8. 22:40
1 2
 1/12 Dubi ***** válasza:
NEM.
2013. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem lehetséges, csak össze vagy zavarodva érthető módon és azt hiszed hogy követ téged. Amikor az én nagymamám halt meg 7 évvel ezelőtt akkor én 14 éves voltam, de mégsem képzeltem be ilyeneket hogy követ meg figyel engem. mert tudtam hogy nincsenek szellemek meg nem maradt meg sehol.
2013. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
gyáva kis pocs vagy
2013. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehetseges, de nem valoszinu. Sokkal valoszinubb van h a fejedben van az egesz.
2013. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a hullák nem mászkálnak a rokonaik után.
2013. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lilith1994 ***** válasza:
Nem tudom miből gondoljátok hogy halál után nincsen élet....
2013. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antimod ***** válasza:
Félni nem kell tőle, akár "mászkál utánad", akár nem. Egyébként szerintem lehetséges, az már viszont nem, hogy bármit ártson neked. Ha egyáltalán akarna is ilyet.
2013. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6: például azért, mert a világon eddig összesen élt cirka 107 000 000 000 (százhét milliárd) emberből még egyetlen egy sem tért vissza a halálból ;)


Egyébként a válasz a kérdésre: természetes, hogy most ilyesmiken gondolkodsz, de alaptalan a félelmed.

2013. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Először is részvétem a mamád miatt,másodszorra meg szerintem ez természetes,mert ilyenkor lehet hogy rákoncentrálsz és akkor elképzeled hogy ott van. De szerintem lehetséges :)
2013. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Van egy ilyen angol sorozat. Az a címe h 'szellemekkel suttogó'. Menyj el ahhoz a nőhöz és megtudod.
2013. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!