Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen egy szellemidézés? Mi...

Milyen egy szellemidézés? Mi történik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a szkeptikus válaszok meg az hogy "veszélyes mert..." mondom, hogy nem tervezek szellemet idézni, csak könyvet írok és kéne bele az anyag. Le tudnátok írni a menetét egy idézésnek? Hogy kezdődik, mi történik, hogyan kommunikálnak, hogyan idéznek stb. Lehetőleg olyanok írjanak akik már idéztek, vagy jártasak a témában. Nem tudom, hogy tényleg lehetséges e szellemet idézni, de az abból a szempontól. hogy csak egy kitalált könyvbe kell, lényegtelen. Úgyhogy az olyan válaszoktól mit "sehogy, nem lehet, szellemek nem léteznek" stb. kíméljetek meg.

2014. márc. 21. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

"tudom, hogy tényleg lehetséges e"

Ne írj könyvet...

2014. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mégis miért ne? a könyvemben nem én vagyok a szereplő, az én személyiségemtől független a főszereplő. Úgyhogy a hitem itt nem számít, hanem csak az, hogy a főszereplő hisz benne és szeretném hitelesen beállítani az ő szemszögéből ezt a témát, meg egy olyan szereplő szemszögéből is aki nem hisz benne. Egyszóval nem egyezik a személyiségem egy szereplővel sem.
2014. márc. 21. 16:58
 3/14 A kérdező kommentje:
ha viszont az zavar, hogy így írtam: "lehetséges e" és nem így: "lehetséges - e" akkor, annyit üzenek, hogy a könyvemben helyesen írok.
2014. márc. 21. 17:00
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Milyen a szellem ídézés? semmilyen önbecsapás az egész majd magad is rájössz vagy nem jössz rá soha, mert elvakult vagy.

Svejk

2014. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ennek a végefelé van ilyesmi_youtube.com/watch?v=FJ-okUVgUWw
2014. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Hogyan akarsz olyasvalamirol konyvet irni, amirol fogalmad sincs. Ennyi erovel irhatnal az atommolekula hasadarol. Habar lehet ahhoz ertesz :) :) :).
2014. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írod le amúgy, ahogy akarod,használhatod a fantáziád:))
2014. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

"a könyvemben helyesen írok."

Csak bennünket nem tisztelsz meg vele?

2014. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak úgy mondom,hogy itt nem fogsz rá normális választ kapni....

De ha annyira nagyon meg akarod írni ezt a könyvet,akkor szerintem nézz utána az interneten,ott van egy csomó igaz történet,meg a szellemidézés menete is ott van.:)

2014. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy pár filmet, ahol szellemet idéznek (én magam még nem voltam ilyesmin, de mindegyik filmben hasonló az eljárás):

Addams Family, Fantomas 3...


Körbeülnek, megfogják egymás kezét és egy 'fő boszorkány' megszólítja a szellemet, skandál valami varázsigát, és akkor elvileg napok kérdése, hogy a szellem megérkezik az evilágra. De pl. a Ghostban egy médium idézi a szellemet, de az egy kicsit más történet.


Szerintem ez a körbeülős megoldás jó, sokan használják ezt.

2014. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!