Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt szeretném kérni hogy...

Azt szeretném kérni hogy mondjátok el nekem vannak e vérfarkasok vagy tiszta vérű farkasok mert akkor szeretném ha én is az lehetnék Köcsögösködést nem kérek Csak normális komenntet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak vérfarkasok íme magad is tagja lehetsz a vérfarkas-zenekarnak! link... [link] híres lehetsz, mint a P.J.Z http://www.youtube.com/watch?v=RrwRDtOvfis
2014. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Először is meg kell haraptatnod magad egy valódi farkassal,ezt úgy valósíthatod meg legkönnyebben,hogy elmész az erőbe és addig kötekedsz velük,amíg jól a pics.dba nem harapnak.Hidd el nekem,hogy két hét múlva vérfarkas leszel.Ha mégsem lennél az még 10 év múlva sem,akkor az azt jelenti,hogy nem volt a farkuci igazi vérfarkas,de téged ez már úgy sem fog izgatni,mert már 20 éves leszel és nem hiszel az ilyen hülyeségekben.
2014. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Bocs de mondtam hogy olyanok ne írjanak akik nem hisznek az ilyenekben :)"


Szóval nem válaszokat vársz, hanem bólogatójánosok bólogatásait. Szerintem vegyél Te is egy ilyen kutyát magadnak:


http://www.youtube.com/watch?v=S1VY_er4y8s

2014. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még ahhoz, hogy egy ilyen mértékű döntést helyesen meghozz magadban. De még ha ez meg is van, akkor se hiszem, hogy találsz erre a feladatra bárkit.
2014. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért akarsz ennyire vérfarkas lenni? A lányok enélkül is kifordulnak magukból havonta egyszer.
2014. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
vannak vérfarkasok,például az én kedvesem egy olyan lááány...
2014. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

a vérfarkasok csak egyszerű mitológiai és fiktív lények, amelyet az emberek találtak ki a 14-15. században.


A valóságban nem léteznek.


üdvözlettel.


Dr. Szalay Helga

kulturális antroplógus

2014. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
és paranormális jelenségek?? kérem soroljon legalább egyet amelyik létezik ha nem tud az gáz de remélem jól válaszol mert én tudnék egy két választ de azért köszönöm előre is
2014. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 tcsehi válasza:
1.Egy farkas nem fedi fel magát, csak mert te az akarsz lenni..2.Ha farkas leszel nem oldódnak meg a gondjaid, csak még több lesz..3Gyerekes vagy, mert ilyen oldalon keresed aki beavat, ezzel leírtad magad elöttük...
2016. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!