Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem probléma? Tapasztaltak...

Szellem probléma? Tapasztaltak segítségét várom!

Figyelt kérdés

A házunk majdnem száz éves. Egy utcányira mellettünk van egy temető. A házban többször is észleltem (főleg éjszaka) racionálisan megmagyarázhatatlan dolgokat. Furcsa hangok, jelenlétek, és alakok. Olyan is volt, hogy 6 évesen tisztán láttam a konyhában egy idős hölgyet bottal a kezében, aki pár másodperccel később köddé vált. FIGYELEM! Nem vicceskedő, ám cseppet sem vicces, a témához nem értő kisgyerekek válaszát várom, és nem olyanokat, hogy: "ilyen nincs", meg "szellemek nem léteznek". Több kérdésem lenne.


1. Hogy tudok hatásos módszerrel szellemet idézni (két személy)?


2. Mit tudnék a szellemek ellen tenni, ha itt vannak?


3. Szeretnénk többen, kamerával kimenni a temetőbe sötétedés után. Nem lesz baj? Van aki csinált már ilyet?



2013. aug. 2. 21:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20-as! nem néztél te túl sok Szelemmekel suttogót?
2013. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Képzeld nem néztem!!én ezzel nem viccelnék igenis vannak ilyen dolgok
2013. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
13/22: Gyönyörű a hozzáállásod. Mondtam, hogy ateista vagyok. Erre: "nem kell ebben valakinek hinnie vagy sem, ez így van". Miért lenne így? Érdekes, hogy "Istent" még senki se látta, szellemet pedig már sokan láttak.. nagyon érdekes...
2013. nov. 28. 20:18
 24/26 anonim válasza:

" a témához nem értő kisgyerekek válaszát várod "


1. [link]


2. [link]


3. Nagyon az.Igen veszélyes ne csináld!

2013. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Tehát témához nem értő gyerek válasza ok most itt ül mellettem az 5 éves húgom és leírom amit mond: Ő például napi szinten látja a szellemeket és én is hallottam hogy beszélget a semmivel. :O Néha csak rámutat valakire és azt mondja hogy piros vagy vagy akármilyen színű. Ismerősöm aki ért ehhez azt mondta hogy ez lehet az ember aurája. Hatásos módszer egy csomó van használj fekete gyertyát! :) Elűzésre attól függ hogy mivel idézted meg de ha sehogy nem megy hívj egy ördögűző papot. A temető? Menjél csak! legrosszabb esetben rálépsz egy sírásóra. Egyedül szar szerintem legalább 5-en menjetek és nyugi semmi bajod nem lesz
2014. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de már elmondtam, hogy nem hiszek ördögökben és ördögűző papokban...
2014. márc. 1. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!