Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem probléma? Tapasztaltak...

Szellem probléma? Tapasztaltak segítségét várom!

Figyelt kérdés

A házunk majdnem száz éves. Egy utcányira mellettünk van egy temető. A házban többször is észleltem (főleg éjszaka) racionálisan megmagyarázhatatlan dolgokat. Furcsa hangok, jelenlétek, és alakok. Olyan is volt, hogy 6 évesen tisztán láttam a konyhában egy idős hölgyet bottal a kezében, aki pár másodperccel később köddé vált. FIGYELEM! Nem vicceskedő, ám cseppet sem vicces, a témához nem értő kisgyerekek válaszát várom, és nem olyanokat, hogy: "ilyen nincs", meg "szellemek nem léteznek". Több kérdésem lenne.


1. Hogy tudok hatásos módszerrel szellemet idézni (két személy)?


2. Mit tudnék a szellemek ellen tenni, ha itt vannak?


3. Szeretnénk többen, kamerával kimenni a temetőbe sötétedés után. Nem lesz baj? Van aki csinált már ilyet?



2013. aug. 2. 21:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Csupán 1 dolog miatt is pokolra jutnai,amit egy papnál meggyónhat?

A meggyónás is egy különleges téma,mert ezzel a módszerrel pl emberölést, és más hasonló dolgot meg lehet oldani,amelly szerintem eléggé nem elfogadott a társadalmunkban!

A pokol léte a bibliában eléggé sajátos dolog,mert még valahol isten hasonló képpen szól a néphez: minden emberi, és állati lélek egy helyre száll halála után!

Most akkor hogy is van ez? Most akkor vagy pokol,vagy menny létezik!

2013. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Én ateista vagyok, úgyhogy nem félek az Istentől. Mindenkinek köszönöm a válsazokat! Pont ezért imádok más házában aludni, mert ott teljesen nyugodt este minden, nincs ilyen mindent átható, tapintható túlvilági lét, mint itt.
2013. aug. 3. 22:22
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

1. Amatőröknek, de még tapasztaltaknak is nagyon veszélyes, mert lehet, hogy nem zárjátok le helyesen a "kapukat"; neki vissza kell mennie, nem itt van a helye.

2. Nem biztos, hogy ott vannak (szar horrorfilmek rémísztgetései hülyítik csak az embert), de ha ott is lennének, akkor imádkozz mindenképpen, akár többször is egy nap és megnyugszik a lelked, ez az egyetlen hatásos gyógymód. Akihez imádkozol, azaz a Jó Isten, ő tudja egyedül irányítani az általa megteremtett lelkeket, mi emberek semmiképpen. Ez akkor is így van, ha ateista vagy (ami szerintem hülyeség, de mindegy), nem kell ebben valakinek hinnie vagy sem, ez így van.

3. Menjetek inkább múzeumokba, ne csináljatok marhaságokat. Oda mindenképpen tisztelettel kell menni, mert akik ott vannak, az ő alkottásaik vesznek minket körül mindenhol és keményen megdolgoztak érte, szellemileg-fizikailag egyaránt. Ne haragudj, de sajnálom, hogy szüleid nem nevelnek ezen e téren (sem).

2013. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
hallod, nincs közel a temető mégis egy szellem járt a házbanO_o ööö?
2013. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

dorika04 látom te is tudsz szöveget értelmezni...istenem fogadni mernék hogy 10-13 év közötti kis gyerek vagy...



1.Minek akarsz szellemet idézni ???


2.Kihívod a legközelebbi papot aki megszenteli majd a házat.


3.no comment.szerintem ha valakinek még nincs meghalt családtagja/rokona akkor nem kell temetőbe járkálni főleg ,,bandástól,,

2013. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 gombás áron válasza:

először is én hiszek neked magam is láttam már szellemet és számos ismerősöm is és tudom , hogy az embert megrázza egy ilyen eset de valószínűleg nem ártanak neked.

a szellemidézéssel kapcsolatban csak szakértő segítségével próbálkozz vele mert rosszul sülhet el.

mit tudnál tenni ellenük talán költözz el de szellemek mindíg is voltak és mindigis lesznek.

a kamerával pedig ha úgy érzed kipróbálhatod de inkább szereld fel valahová

2013. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Én nem vagyok nagyon tapasztalt, de az első kérdésedre, a megszámozottak közül : [link]



2.-ra : [link]



3.-ra: De, ebből még sztem hatalmas baj lehet. Legyen elég ennyi.

2013. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Szia!

Elmesélem az én sztorimat is.Egyszer a barátnőmnél voltam szülinapi bulin ,buliztunk meg minden . Már úgy 9 :00 körül járt az idő /este/ amikor egyszer lekapcsolódott a villany.Voltunk többen is a szobában a barátnőimmel ,de nagyon megijedtünk. De mesélte egyszer a barátnőm,hogy karácsonykor is megszólalt a kistestvérének az egyik játék gitárja ,de ez már többször is.És mi többen voltunk és azt mondtuk ,hogy "Szellemek térjetek nyugovóra"

De visszatérve a kérdésedre .


1.Menj el egy jósnőhöz és kérj tanácsot tőle,gondolom

gy biztosan segít neked .

2.Szerintem beszélj hozzájuk vagy kérdezd meg tőlük ,hogy miért itt vannak vagy ismerik/ismerték a családodat ,rokonodat vagy közeli ismerőseidet.

3.Szerintem nincs semmi baj ezzel.Próbáld meg én megmondom az igazat ,hogy nem próbáltam.De ha elég bátor vagy próbáld meg!!



Remélem,hogy segítettem valamibe és nem csalódtál bennem ,de amit mondtam KÉRDEZzél meg egy JÓSnőt!!!

2013. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
apukám gondolkodik szellemirtó vállalkozás elindításában. az ilyen hülyékből mint te kiválóan megélne
2013. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Nyugodj meg szellemet nem kell idézned ha egyszer láttál már akkor máskor is fogsz én is látom őket beszélni tudok velük sőt még a múltjukat is látom..sőt mediátor és médium vagyok egyszerre(nem vicc)semmit nem tehetsz ellenük valami olyat tettél ami miatt szükségük van rád ezért megtalálnak..temetőbe nem kell menned megtalálnak és a kamerábal sem tudsz mit kezdeni..
2013. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!