Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most néztem a jetiről egy...

Most néztem a jetiről egy műsort ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy a jetik 20-30 évente 100-200 km-el nyugatabbra vándorolnak . Számítások szerint 20-40 év múlva már itt lesznek a kárpátmedencében , itt fognak vadászni a vaddisznóinkra és szarvasainkra , a föld alatt fognak közlekedni , sok kutató szerint gyakoribb lesz az emberek eltűnése a jetik miatt . én 20 -40 év múlva leszek 37 vagy 57 nagyon beparáztam mert azt is mondták hogy lehet hogy a vándorlás a globális felmelegedés miatt előbbre fog jönni így akár 2-4 év múlva a jetik már itt lesznek , a glob f. miatt állítólag Baranya megye környékén lesznek . Szeretik a nagy városokat és állítólag Szegeden a Pick gyár is fogja őket vonzani . én meg melette lakok ( a pick gyár melett ). Ez szerintetek igaz vagy csak valami hülye tudós hülye műsora volt ?
2013. jún. 25. 10:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hú. Mostanában sűrűsödnek a földrengések kis hazánkban. Ez már a jetik elő(al)szele...
2013. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"a glob f. miatt állítólag Baranya megye környékén lesznek"

Miért is? :)

2013. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Igen... Jönnek a Jetik nyugatról szánkóval, mögöttük pedig hóemberekkel. Északról pedig a Putyin a többi álcázott hüllő űrlénnyel. Később megérkeznek Mexikóból a chupacabrák mert ott már el fog fogyni a kecske.



Amúgy meg este full részegen vagy beszívva nem kéne a vakondokról dokumentumfilmet nézni és közben szalámit majszolni...

2013. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hehe,hát ez szívás:én addigra elhúzok Ausztráliába,na oda jöjjenek utánam a yetik:D:p
2013. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne már rég látták volna őket és egy faj fennmaradásához kell vagy 1000 példány és ha lenne annyi már látnánk őket.


Amúgy nem rendelkezhetsz te olyan égbeemelkedő IQ-val.

2013. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit.......na már itt vagyok csak lefordultam a röhögéstõl.

Igen ez egy komoly ügy,pláne hogy te a veszélyzónában laksz (nem röhög,eggyütt érez!).Úgyhogy azonnal kezdj spájzolni mint a môkus,mert ha a jetik itt lesznek és nem találnak nálad pálinkát akkor kicsit gorombák lesznek.

Ui:Dobd el a vicces cigit,és álj le a természetfilmekkel.

2013. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 KnightBalazs ***** válasza:
Na te nagyon szakadtam itt az eggyes komentekbe de én nagyon örülnék ha jönnének a yetik és ezt komolyan gondolom romániában erdélyben élek mire ideérnének pont megemberesednék és ha tényleg itt lennének vadásznék rájuk és nem paráznák mint egy királykisasszony szégyeld magad ha fiu vagy és ilyen félös ha lány vagy akkor ne nézz ilyeneket h szarj be én 13 éves vagyok és halotam a yetikröl és a figyelöröl is a figyelö ha eljönne hozzám a bicskám mindig kézügyben van és svájci is tehát rá támadnék és ennyi a yetivel meg egy erösebb fegyvert szereznék és velük is elbánnák. De az egy kicsit sántit hogy a föld alatt utaznak és azt üzenem neked hogy legyél magyar ember rakd a szived a helyére és ne parázz a hit és a sziv erejével bármilyen szörnyet meg lehet fingatni amugy boszorkányok is léteznek ezt csak azért irom hogy ök léteznek még sem szenvedük tölük amugy ezt ne vonjátok kétségbe mert a biblia is ir a fekete mágiáról és akár pár szörnyet idézhettek vagy lehetnek csak földönkivüliek.
2013. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 KnightBalazs ***** válasza:
Amugy hol láttad ezt a müsört nagyon megnézném?
2013. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Lol te nagyon fa*Z vagy
2013. júl. 1. 12:15
 20/26 KnightBalazs ***** válasza:
De hol láttad na ?
2013. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!