Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary létezik (a szellem)?

Bloody Mary létezik (a szellem)?

Figyelt kérdés
igaz ,hogy ha háromszor kimondod a tükör előtt,hogy Bloody Mary megjelenik egy szellem és megöl légyszi értelmes válaszokat nagyon félek tőle!!
2013. ápr. 21. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

szerintem igen!

(a tükör nagyon jó átlépő hely, kapu.)

az interneten keringett egy sztori miszerint egy lány tényleg meghalt emiatt!

addig is egy jó szám:D :

[link]

2013. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem..
2013. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Olyan 6-8 jól kevert Bloody Mary után bármi életre kel.
2013. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég a józan ész hozzá, hogy tudd nem létezik. De ha valahogy mégis létezne (de a valóságban akkor se létezik) akkor is miért félsz tőle? Hát ne mond ki egy tükör előtt a nevét és nem lesz semmi bajod.
2013. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Erről eszembe jutott, hogy a zuhogó esőben és tartottunk haza fele négyen a sötét utcán, és az egyik haverom avval riogatott, hogy létezik Bloody Mary...Azt mondtam neki amit most neked is mondok: Bloody Mary VIII.Henrik lánya volt aki, a hitet szerette volna téríteni ezért ölt meg embereket...Az más dolog, hogy talán még kísért valahol, de valószínű nem pont a te házadban...Anya erre azt mondja: Ne háborgassuk a szellem világot és akkor nem lesz semmi baj............. :) ;)
2013. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem nem létezik, de én azért pontban éjfélkor sosem állok tükör elé >.< :D
2013. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerinted nem lenne tele az újság, ha valakit a tükör előtt találnának holtan? De olvastál ilyet? Ugye nem! Szellemek nem léteznek.
2013. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor elmesélek egy történetet unoka tesómék 7évvel ezelőtt pizsama partyt tartottak és üvegeztek ,az egyik kis csaj a merszet váalsztotta:

feladat: álljon a tükör elé és mondja ki Bloody Mary nevét 3x-or (az időt nem tudom)

Szóval bemegy a csaj a fürdőbe eltelik pár perc és egy sikoltás, berohantak a többiek és a lányt összekuporodva találták meg a földön,kérdezték hogy mitörtént vele,de nem tudott normális váalszt adni, a lányt több évig pszichiátrián kezelték ,de még a mai napig nem tudja hogy mit látott !

Ez tényleg megtörtént ,nem csak kitaláltam!

Tehát vagy létezik vagy nem,de azért nem mondanám ki,még úgyse hogy nem vagyok tükör előtt,ugyan ilyen a Kampó kéz legendája is !

2013. máj. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Én nem tudom de amikor én mondtam ki,tényleg megjelent valami fehér izé a tükrön,majd eltűnt.
2013. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!