Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallottam olyanról, hogy...

Kokusz66 kérdése:

Hallottam olyanról, hogy 'saját szellem' aki segít neked és veled van ha hívod. Létezik ilyen vagy csak kitaláció?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne, hogy segítsenek nekem ha léteznek valaki elmondaná, hogy lehet őket megidézni vagy hogy kell csinálni egyáltalán létezik? Kíváncsi lennék..:D Nagyon fontos okok miatt...

2013. febr. 28. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
[link] itt nyugodtan feleheted a kérdéseid..
2013. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajdearanyosvaaagy:** nem vagyok őrült nem hiszek bennük!De a barátnőmnek állítólag van egy ilyen 'szelleme' és mondta, hogy keresek rá és majd rájövök de sehol nem találtam!
2013. febr. 28. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

igen van.

és a neve őrangyal.

2013. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor küldd el a barátnődnek a cikket.
2013. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretedre gondolsz? Egyébként Őrangyala mindenkinek van, de amilyen hitetlenek az emberek jó messze tőlük, úgyhogy övőlts, hogy hallja :D
2013. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'elmebeteg vagy!'


ez a legegyszerűbb válasz, igaz? A mai világgal az a baj h semmiben nem képesek hinni, csak amit látnak! Pedig a levegőt se látod mégis ott van!!!! Az utóbbi néhány évben rengeteg olyan dologról derült ki h igaz, amiben valaki még most sem hisz! Jó példa erre a HIPNOTIZÁCIÓ! Hallottál már a tudatos álmodásról? Ez is tudományosan bizonyított de ha valakinek mesélek róla az hülyének néz. Ha egyszer megtapasztalod ezt az álmot, akkor már minden általad elmebetegségnek vélt dologban hinni fox.. Googlezz rá!



...

Egyébként létezik, és meditációval kapcsolatba lép7sz velük:)

2013. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy elmebeteg vagy
2014. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!